Zaprzysiężenie Joe Bidena, do którego doszło w minioną środę, 20 stycznia, było wydarzeniem transmitowanym przez większość dużych światowych mediów. Inauguracja nowego prezydenta USA była na tyle ważna, że przybył na nią również korespondent TVP.

Niestety, nie obyło się bez wpadki. Znajdujący się na miejscu, w Waszyngtonie mężczyzna zaliczył wtopę. Co dokładnie wydarzyło się w czasie zaprzysiężenia Joe Bidena w Waszyngtonie?

Inauguracja Joe Bidena. Źródło: Youtube TVP Info
Inauguracja Joe Bidena. Źródło: Youtube TVP Info

Wpadka dziennikarza TVP z Waszyngtonu

Portal Plotek zwraca uwagę na transmisję na żywo z uroczystego zaprzysiężenia nowego prezydenta USA. To właśnie podczas niego doszło do kuriozalnej sytuacji z udziałem korespondenta TVP, Marcina Tulickiego.

Joe Biden już oficjalnie zaczął swoje rządy jako prezydent Stanów Zjednoczonych. W czasie jego inauguracji w Waszyngtonie przebywało dwóch polskich korespondentów, Michał Adamczyk oraz Marcin Tulicki, którzy rozmawiali z Danutą Holecką.

Podczas występu na żywo doszło do kuriozalnej wpadki. Michał Adamczyk zwrócił się do kolegi-dziennikarza z prośbą o wytłumaczenie, jak będzie wyglądać współpraca Polski ze Stanami Zjednoczonymi po wyborze nowego prezydenta USA. Wtedy zapadła niezręczna cisza.

Inauguracja Joe Bidena. Źródło: Youtube TVP Info
Inauguracja Joe Bidena. Źródło: Youtube TVP Info

Okazało się, że Marcin Tulicki nie usłyszał słów Adamczyka, który przebywał w innym rejonie Waszyngtonu. Prawdopodobnie winne były temu zakłócenia lub problemy techniczne ze sprzętem. Tulicki próbował ratować sytuację, wbijając wzrok w ziemię i dotykając ucha w nerwowym pośpiechu, jednak nic z tego.

W końcu, by przerwać tę niezręczną ciszę, włączono reportaż, w którym podsumowano kadencję Donalda Trumpa.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: CHUCK NORRIS NAGRAŁ FILMIK PROSTO DO JURKA OWSIAKA. „STRAŻNIK TEKSASU” ZŁOŻYŁ ŻYCZENIA PREZESOWI FUNDACJI WOŚP. CO POWIEDZIAŁ

O tym się mówi w Polsce: PIERWSZY PRZYPADEK ZARAŻENIA ZMUTOWANYM KORONAWIRUSEM W POLSCE. CZY SZCZEPIENIA BĘDĄ SKUTECZNE WOBEC NOWEJ MUTACJI Z WIELKIEJ BRYTANII

O tym się mówi na świecie: JOE BIDEN KILKA LAT TEMU STRACIŁ DZIECKO. NOWY PREZYDENT USA UCZCIŁ PAMIĘĆ SYNA. JEGO PORUSZAJĄCE SŁOWA NA DŁUGO ZAPADNĄ W PAMIĘĆ

Z życia gwiazd: ADAM MAŁYSZ I JEGO ŻONA MUSIELI POGODZIĆ SIĘ ZE SMUTNĄ RZECZYWISTOŚCIĄ. REALIA ZMUSIŁY ICH DO ZMIANY ŻYCIOWYCH PLANÓW. O CZYM MOWA