Jurek Owsiak dzięki swojej działalności prowadzonej z Fundacją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest osobą znaną w Polsce oraz na całym świecie. Coroczne zbiórki wspomagające polskie placówki medyczne są już tradycją, która wpisała się w naszą rzeczywistość.

W ramach Finałów zazwyczaj można uczestniczyć w bezpłatnych występach artystów w dziesiątkach polskich miast. Tegoroczny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie wyglądał inaczej ze względu na pandemię koronawirusa, jednak nie zmienia to faktu, że zostanie on zorganizowany, a zbiórka już trwa.

Chuck Norris. Źródło: Youtube Bracia Collins
Chuck Norris. Źródło: Youtube Bracia Collins

Chuck Norris nagrał wideo dla Jurka Owsiaka

Portal Pikio zauważa, że działania Jurka Owsiaka nie pozostają niezauważone także poza granicami Polski. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy słynna jest na cały świat! Wyrazem tego może być nagranie Chucka Norrisa.

Okazuje się bowiem, że słynny „strażnik Teksasu” we współpracy z braćmi Collins podjął się stworzenia repliki samochodu swojej serialowej postaci, która następnie trafiła na aukcję charytatywną. W sieci dostępne jest nagranie z kulisów powstawania repliki. Aukcja potrwa do 14 lutego, póki co najwyższa oferta to ponad 40 tysięcy złotych.

Chuck Norris postanowił osobiście wyrazić uznanie dla działań Jurka Owsiaka. Nagrał krótkie wideo, na którym przywitał Jurka i całą Fundację WOŚP. Pochwalił ich pracę na rzecz służby zdrowia i dzieci w Polsce, o której dowiedział się od braci Collins. Życzył całej Fundacji wszystkiego dobrego, dużo sił. „Wiedzcie, że to, co robicie, jest bezcenne” – podkreślił.

Niesamowite, że WOŚP „gra” już na całym świecie. Życzenia i słowa uznania od samego Chucka Norrisa zapewne na długo zapadną w pamięć Jurkowi i całemu sztabowi Fundacji!

My także jesteśmy pod wielkim wrażeniem ogromu dobra, jakie daje WOŚP. Oby hasło „gramy do końca świata i jeden dzień dłużej” było prawdziwe i niesamowite działania Fundacji były wpisane w naszą tradycję przez kolejne długie lata!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: KSIĄŻĘ WILLIAM MUSIAŁ UCIEKAĆ PRZED POLICYJNYM PSEM, A KRÓLOWA ELŻBIETA ZNALAZŁA SIĘ NA CELOWNIKU STRAŻNIKA. CO SIĘ WYDARZYŁO NA KRÓLEWSKIM DWORZE

O tym się mówi w Polsce: ZMIANA PLANU SZCZEPIEŃ. MARLENA MALĄG, MICHAŁ DWORCZYK I PROF. ANDRZEJ HORBAN PRZEDSTAWILI NOWE FAKTY NA KONFERENCJI DOTYCZĄCEJ KORONAWIRUSA

O tym się mówi na świecie: WŁADIMIR PUTIN MA POWAŻNE PROBLEMY ZDROWOTNE? JUŻ WSZYSTKO JASNE. NAGRANIE PREZYDENTA ROSJI ROZWIEWA WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI

Z życia gwiazd: DRUZGOCĄCA WIADOMOŚĆ. ŚWIAT POLSKIEJ MUZYKI LEGŁ W GRUZACH. ODESZŁA JEDNA Z LEGEND, LIDER KULTOWEGO ZESPOŁU POŻEGNAŁ SIĘ Z ŻYCIEM