Jakiś czas temu do mediów przedostały się plotki o rzekomej chorobie Władimira Putina. Mówiło się, że prezydent Rosji ma poważne problemy zdrowotne i planuje już zrzeczenie się władzy.

W końcu główny zainteresowany postanowił udzielić osobliwego komentarza w tej sprawie. Zamiast wyjaśnień Władimir Putin zdecydował się na czyny – to zachowanie miało pokazać wszystkim, jaka jest prawda.

Władimir Putin. Źródło: Youtube Gazeta.pl
Władimir Putin. Źródło: Youtube Gazeta.pl

Czy Władimir Putin naprawdę ma problemy zdrowotne?

Portal o2 informuje, iż prezydent Rosji postanowił przejść od razu do działań. Wygląda na to, że wziął przykład z osób, które uprawiają modne ostatnimi czasy morsowanie. Wszystko wydarzyło się podczas Prawosławnego Objawienia Pańskiego.

Nagranie Putina zostało pokazane w internecie przez Kreml. Widać na nim polityka, który wychodzi z drewnianego domu w ciepłym płaszczu z owczej skóry. Władimir Putin szybko jednak zdejmuje wierzchnie odzienie i zostaje jedynie w kąpielówkach.

Następnie prezydent Rosji 3 razy zanurza się w zimnej wodzie w basenie. Filmik pochodzi z 19 stycznia, a trzykrotne zanurzenie jest tradycją mającą na celu uczczenie chrztu Jezusa w rzece Jordan.

Władimir Putin. Źródło: Youtube Gazeta.pl
Władimir Putin. Źródło: Youtube Gazeta.pl

Wierzy się, że tak praktykowany rytuał ma zmyć grzechy z wykonujących go oraz wspomóc odporność i zachowanie zdrowia. 68-letni prezydent Rosji dzięki nagraniu z jego udziałem pokazał wprost, że nic mu nie dolega i jest w pełni zdrowy oraz sprawny – szczególnie, że gdy brał kąpiel, było ok. -20 stopni Celsjusza.

Wygląda na to, że Władimir Putin wcale nie ma problemów zdrowotnych, o które go posądzano. Co o tym sądzicie? Myślicie, że choroby Putina to wymysły, czy coś ukrywa?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: POPULARNY ARTYKUŁ ZNIKA ZE SKLEPOWYCH PÓŁEK. SIEĆ SKLEPÓW WYSTOSOWAŁA WAŻNY KOMUNIKAT. PRZEDMIOT MOŻE USZKODZIĆ SŁUCH

O tym się mówi w Polsce: PROWADZIŁA FIRMĘ WBREW OBOSTRZENIOM. SANEPID NAŁOŻYŁ KARĘ, ALE NIE BĘDZIE MUSIAŁA JEJ PŁACIĆ. PRZEŁOM W SPRAWIE KAR ADMINISTRACYJNYCH

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ WILLIAM MUSIAŁ UCIEKAĆ PRZED POLICYJNYM PSEM, A KRÓLOWA ELŻBIETA ZNALAZŁA SIĘ NA CELOWNIKU STRAŻNIKA. CO SIĘ WYDARZYŁO NA KRÓLEWSKIM DWORZE

Z życia gwiazd: CO ŁĄCZY MARCINA MROCZKA I KLAUDIĘ EL DURSI? W SIECI ZNALAZŁA SIĘ ICH WSPÓLNA FOTKA NA SKÓRZANEJ KANAPIE. CIĘŻKO W TO UWIERZYĆ