Dziewczynka, która od najmłodszych lat zachwycała internautów i telewidzów swoją nietypową urodą. Ciężko uwierzyć w to, jak wygląda obecnie. Już jako dziecko miała zdumiewającą urodę.

Eden Wood. Źródło: Youtube tlc uk
Eden Wood. Źródło: Youtube tlc uk

Jak wygląda „żywa lalka” w wieku 15 lat?

Dziecko, o którym mowa, to Eden Wood. Niegdyś nazywano ją „żywą lalką”. Bardzo szybko stała się wielką gwiazdą internetu oraz telewizji. Dziś prężnie działa w mediach społecznościowych i może się pochwalić pokaźnym gronem fanów na Instagramie. Jej uroda nadal zdumiewa.

Eden Wood jako mała dziewczynka wyglądała niesamowicie, bardzo szybko stała się małą modelką i startowała w pokazach mody oraz konkursach piękności dla dzieci. Nazywano ją „żywą lalką”.

I choć z czasem wyrosła ze swojego przezwiska oraz przestała być słodkim dzieckiem, obecnie jest nastolatką, której uroda wciąż jest niesamowita. Eden Wood wygląda olśniewająco!

Niegdyś miała niemal anielską urodę – szczególnie biorąc pod uwagę kręcone blond włosy, niebieskie oczy, zaokrągloną buzię oraz zadarty nosek. Przypominała laleczkę, a widzowie i internauci byli pod wrażeniem. Rodzice Eden wysyłali ją na konkursy piękności, bardzo często zdobywała w nich główne nagrody.

Występowała także w „Toddlers & Tiaras”, programie, w którym pokazywano, jak dziewczynki walczą o tytuł miss. Choć Eden Wood wygląda teraz inaczej, wciąż olśniewa!

Obecnie ma swój program, „Eden’s World”. Dziś 15-letnia była dziecięca modelka stara się pomóc dzieciom zaistnieć w show-biznesie, a na Instagramie oraz TikToku można zobaczyć jej najnowsze zdjęcia i filmiku.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PROSTE ROZWIĄZANIE NA TŁUSTE PLAMY. DZIĘKI TYM KILKU SZTUCZKOM UCIĄŻLIWE ZABRUDZENIA ODEJDĄ W ZAPOMNIENIE. O CZYM NALEŻY PAMIĘTAĆ

O tym się mówi w Polsce: 1 STYCZNIA WESZŁY W ŻYCIE KOLEJNE NOWE PRZEPISY. KAŻDY WŁAŚCICIEL DOMU JEDNORODZINNEGO BĘDZIE ZOBOWIĄZANY DO ZROBIENIA BARDZO WAŻNEJ RZECZY

O tym się mówi na świecie: NIETYPOWA PIERWSZA DAMA USA. „NIE BĘDĘ TYLKO ŻONĄ PRZY MĘŻU”. CO WIEMY O JILL BIDEN? CZYM SIĘ ZAJMUJE ŻONA JOE BIDENA

Z życia gwiazd: EDYTA HERBUŚ PRÓBUJE UDOWODNIĆ, ŻE CZYTANIE MOŻE BYĆ NAPRAWDĘ ATRAKCYJNE. NIESTETY, TO NIE KSIĄŻKA PRZYCIĄGA NAJWIĘKSZĄ UWAGĘ. ODWAŻNE ZDJĘCIE