Sytuacje takie jak ta potrafią niesamowicie rozczulić. Zdawałoby się, że niesłyszące od urodzenia dziecko raczej nie ma co liczyć na to, że w najbliższym czasie cokolwiek się zmieni i będzie mu dane usłyszeć dźwięki otaczającego świata – a jednak!

Portal Lelum przytoczył historię maleńkiej dziewczynki, która urodziła się z poważną wadą – nie słyszała. Rodzice byli bardzo zmartwieni, że ich córeczka nie może doświadczać otoczenia wszystkimi zmysłami.

Kobieta i dziecko, screen Youtube
Kobieta i dziecko, screen Youtube

Okazało się jednak, że dziecku pomoże aparat słuchowy, który dostało już w wieku kilku tygodni.

Dziecko po raz pierwszy usłyszało własnych rodziców

Wtedy to do niemowlęcia zaczęły docierać głosy nie tylko całego świata wokół. Georgina, która wcześniej nie słyszała żadnych dźwięków, mogła powoli poznać świat dźwięków, w tym również głosy rodziców.

Kilkutygodniowe dziecko po usłyszeniu głosu matki zdobyło się na reakcję, która niezwykle rozczuliła rodziców. Tata Georginy postanowił udostępnić filmik w sieci i pokazać go całemu światu.

Mężczyzna włączył aparat słuchowy dziecka. Gdy do uszu dziewczynki dotarły słowa wypowiadane przez matkę, ze zdumieniem wzięła wdech i zapiszczała z radości!

Co ciekawe, jak mówią rodzice, każdego poranka, gdy włączają dziecku aparat słuchowy, dziewczynka jest niezwykle podekscytowana i szczęśliwa. I choć Georgina będzie musiała korzystać z urządzenia, by słychać, to technologia pozwala jej doświadczać otoczenia całą sobą.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: KAMIL STOCH Z TRZECIM ZŁOTYM ORŁEM! SKOCZEK DAŁ KIBICOM OGROM RADOŚCI. WYGRAŁ TURNIEJ CZTERECH SKOCZNI 20 LAT PO LEGENDARNYM ZWYCIĘSTWIE ADAMA MAŁYSZA

O tym się mówi w Polsce: ZWYCIĘSTWO W TURNIEJU CZTERECH SKOCZNI TO NIE TYLKO PRESTIŻ, ALE I SPORE PIENIĄDZE. ILE ZAROBIŁ KAMIL STOCH NA WYGRANEJ W TCS? W GRZE DUŻA WYGRANA

O tym się mówi na świecie: KOBIETA W CIĄŻY CZUŁA SIĘ ŹLE. PO PORADZIE NIE MOGŁA UWIERZYĆ WŁASNYM OCZOM. CIAŁO JEJ DZIECKA POKRYWAŁY ZNAMIONA. CO STAŁO SIĘ POTEM

Z życia gwiazd: MARCIN DUBIENIECKI JEST NIESAMOWICIE DUMNY ZE SWOJEJ CÓRKI! BYŁY MĄŻ MARTY KACZYŃSKIEJ CHWALI SIĘ W SIECI SUKCESEM SWOJEJ POCIECHY