Krzysztof Jackowski to najsłynniejszy polski jasnowidz. Z jego pomocy korzystają nawet służby m.in. podczas poszukiwania zaginionych. Część Polaków również zdaje się mocno wierzyć w przepowiednie proroka i z zapałem ogląda jego transmisje.

Jasnowidz z Człuchowa prowadzi własny kanał w serwisie Youtube. Podczas regularnych transmisji na żywo ujawnia kolejne wizje, których doświadcza. Niestety, w ostatnim czasie nie ma zbyt wielu dobrych wieści. Co zobaczył tym razem?

Krzysztof Jackowski. Źródło: Youtube JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski. Źródło: Youtube JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski wygłosił nową przepowiednię

Portal Plotek przytoczył słowa jasnowidza. Okazuje się, że nadchodzą wielkie zmiany. Czego dokładnie możemy się spodziewać? Czy po raz kolejny słowa jasnowidza zwiastują mroczne czasy?

Krzysztof Jackowski poruszył tematy polityczne. Wspomina, że rząd obiecuje poluźnienie obostrzeń po 31 stycznia, jednak jego zdaniem nastąpi „coś zupełnie odwrotnego”, gdyż wzrośnie liczba zarażeń. Co więcej, politycy będą ignorować protesty i je bagatelizować.

Zdaniem jasnowidza obostrzenia w pewnym momencie zostaną częściowo lub nawet całkowicie zniesione, ale zastąpią je duże ograniczenia i rygor w prowadzeniu m.in. lokali gastronomicznych czy dyskotek.

Krzysztof Jackowski. Źródło: Youtube JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski. Źródło: Youtube JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski zapowiada także, że choć teraz noszenie maseczek jest obowiązkowe, niedługo ten temat także zostanie rozwinięty – przepisy będą jeszcze ostrzejsze, tak, by każdy musiał zawsze zasłaniać nos oraz usta.

Myślicie, że jego wizje się sprawdzą? A może macie zupełnie inne przewidywania na najbliższe miesiące?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: CHUCK NORRIS NAGRAŁ FILMIK PROSTO DO JURKA OWSIAKA. „STRAŻNIK TEKSASU” ZŁOŻYŁ ŻYCZENIA PREZESOWI FUNDACJI WOŚP. CO POWIEDZIAŁ

O tym się mówi w Polsce: PIERWSZY PRZYPADEK ZARAŻENIA ZMUTOWANYM KORONAWIRUSEM W POLSCE. CZY SZCZEPIENIA BĘDĄ SKUTECZNE WOBEC NOWEJ MUTACJI Z WIELKIEJ BRYTANII

O tym się mówi na świecie: JOE BIDEN KILKA LAT TEMU STRACIŁ DZIECKO. NOWY PREZYDENT USA UCZCIŁ PAMIĘĆ SYNA. JEGO PORUSZAJĄCE SŁOWA NA DŁUGO ZAPADNĄ W PAMIĘĆ

Z życia gwiazd: ADAM MAŁYSZ I JEGO ŻONA MUSIELI POGODZIĆ SIĘ ZE SMUTNĄ RZECZYWISTOŚCIĄ. REALIA ZMUSIŁY ICH DO ZMIANY ŻYCIOWYCH PLANÓW. O CZYM MOWA