Krzysztof Ibisz jest jednym z prezenterów, którzy od lat pozostają na topie. Nazywany „polskim Benjaminem Buttonem” „młodniejący” ulubieniec telewidzów jest ciekawą osobą – tak medialnie, jak i prywatnie.

Fani niezmiennie zdziwieni są jego pogodnym, bezkonfliktowym usposobieniem – zdaje się być taką samą osobą również dla bliskich. Sygnałem, że Krzysztof Ibisz to „złoty chłopak”, może być fakt, że nawet po latach dalej przyjaźni się z byłą żoną i chętnie spędza z nią czas. Jak oni to robią?

Krzysztof Ibisz. Źródło: Youtube Pudelek
Krzysztof Ibisz. Źródło: Youtube Pudelek

Krzysztof Ibisz jest przyjacielem eksmałżonki. Jak stworzyli tę relację po rozstaniu?

Portal JastrząbPost przeprowadził wywiad z prezenterem, który zdradził, jak pielęgnuje relację z byłą żoną. Ibisz, który przez wiele lat związany i kojarzony był z Polsatem, opowiedział co nieco o swoim życiu.

Warto przypomnieć historię jego małżeństw. W 1998 roku poślubił Annę Zejdler, jednak rozwiedli się już w 2004 roku. Następnie w 2005 roku wziął kolejny ślub, tym razem z Anną Nowak-Ibisz, z którą rozstał się w 2009 roku.

Owocami dwóch małżeństw są dwaj synowie prezentera. Krzysztof Ibisz dba o relacje nie tylko z dziećmi, ale także… z byłą żoną, Anną Nowak-Ibisz.

Krzysztof Ibisz. Źródło: Youtube Plejada
Krzysztof Ibisz. Źródło: Youtube Plejada

Zdaniem prezentera sekret ich przyjaźni tkwi we wzajemnym szacunku. Ich związek Krzysztof Ibisz zalicza do udanych. Ponadto obojgu zależy na szczęściu ich wspólnego syna.

Dodał, że by móc zostać przyjaciółmi, on i Anna Nowak-Ibisz potrzebowali czasu oraz pracy nad relacją i kompromisów. Teraz jest wdzięczny losowi, że udało im się odbudować relację – tym razem czysto przyjacielską.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: CHUCK NORRIS NAGRAŁ FILMIK PROSTO DO JURKA OWSIAKA. „STRAŻNIK TEKSASU” ZŁOŻYŁ ŻYCZENIA PREZESOWI FUNDACJI WOŚP. CO POWIEDZIAŁ

O tym się mówi w Polsce: PIERWSZY PRZYPADEK ZARAŻENIA ZMUTOWANYM KORONAWIRUSEM W POLSCE. CZY SZCZEPIENIA BĘDĄ SKUTECZNE WOBEC NOWEJ MUTACJI Z WIELKIEJ BRYTANII

O tym się mówi na świecie: JOE BIDEN KILKA LAT TEMU STRACIŁ DZIECKO. NOWY PREZYDENT USA UCZCIŁ PAMIĘĆ SYNA. JEGO PORUSZAJĄCE SŁOWA NA DŁUGO ZAPADNĄ W PAMIĘĆ

Z życia gwiazd: ADAM MAŁYSZ I JEGO ŻONA MUSIELI POGODZIĆ SIĘ ZE SMUTNĄ RZECZYWISTOŚCIĄ. REALIA ZMUSIŁY ICH DO ZMIANY ŻYCIOWYCH PLANÓW. O CZYM MOWA