Pytanie na śniadanie jest jednym z najpopularniejszych programów śniadaniowych w polskiej telewizji. Program porusza wiele różnych tematów i cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród widzów. Ostatnimi czasy głośniej było nie na temat samego programu, a prowadzących, którzy coraz częściej są zastępowani.

Jedną z prowadzących śniadaniówki była Macademian Girl czyli Tamara Gonzalez Perea. Słynna blogerka modowa postanowiła opowiedzieć co nieco na temat swojej przygody z programem.

Telewizja Polska
Telewizja Polska
Telewizja Polska

Jakiś czas temu Tamara Gonzalez Perea zdecydowała się na rozmowę z dziennikarzem Cezarym Wiśniewskim, prowadzącym programu „Plotkersi”. Eks prowadząca postanowiła porozmawiać o współpracy z TVP.

Macademian Girl nie jest jedyną, która odchodząc z Telewizji Polskiej postanowiła przerwać milczenie i wreszcie powiedzieć to co sama myśli, a nie co nakazuje stacja.

Okazuje się, że powodem dla którego Tamara zrezygnowała z pracy w Telewizji Polskiej jest niekorzystna umowa, jaką jej zaproponowano. TVP namawiało prezenterkę do dołączenia do nowej komórki stacji jaką jest Impresariat Telewizji Polskiej, który zakłada pobieranie części wynagrodzenia pracowników w zamian za załatwianie im nowych zleceń. Dla Tamary taka propozycja jest niekorzystna. Jak wiadomo blogerka ma inne źródła dochodów.

Tamara Gonzalez Perea
Tamara Gonzalez Perea

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: POPULARNY ARTYKUŁ ZNIKA ZE SKLEPOWYCH PÓŁEK. SIEĆ SKLEPÓW WYSTOSOWAŁA WAŻNY KOMUNIKAT. PRZEDMIOT MOŻE USZKODZIĆ SŁUCH

O tym się mówi w Polsce: PROWADZIŁA FIRMĘ WBREW OBOSTRZENIOM. SANEPID NAŁOŻYŁ KARĘ, ALE NIE BĘDZIE MUSIAŁA JEJ PŁACIĆ. PRZEŁOM W SPRAWIE KAR ADMINISTRACYJNYCH

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ WILLIAM MUSIAŁ UCIEKAĆ PRZED POLICYJNYM PSEM, A KRÓLOWA ELŻBIETA ZNALAZŁA SIĘ NA CELOWNIKU STRAŻNIKA. CO SIĘ WYDARZYŁO NA KRÓLEWSKIM DWORZE