Lech Wałęsa, były prezydent Polski i jeden z najsłynniejszych polityków naszych czasów, od dłuższego czasu aktywnie prowadzi Facebooka. Na jego profilu można znaleźć treści ważne i poważne, a także filmiki dotyczące teorii spiskowych czy wreszcie żartobliwe nagrania, posty lub zdjęcia.

Tym razem eksgłowa państwa postanowiła zaskoczyć wszystkich, udostępniając niesamowite nagranie. Internauci aż zaniemówili.

Lech Wałęsa opublikował film, który wstrząsnął jego fanami

Portal Super Express zwraca uwagę na treści, które na swoim Facebooku zamieszcza Lech Wałęsa. Wśród nich pojawia się sporo humorystycznych zdjęć i filmików. Tym razem postawił na coś, co było jednocześnie zabawne i przerażające. Nagranie wzbudziło spore emocje wśród internautów.

Polityk postanowił zamieścić na Facebooku filmik z krótkim podpisem „no pośmiej się”. Polityk słynący z bezpardonowego prezentowania własnych opinii, niezależnie od zdania innych, tym razem postawił na dawkę dobrego humoru już od rana.

Zaprezentował fanom filmik niezwiązany z polityką ani nim samym. Podczas krótkiego nagrania można zaobserwować, jak ludzie wrzucają listy do skrzynki pocztowej. Podczas tej czynności nagle ze skrzynki wynurza się ręka, która napędza im stracha.

To już drugie dziś zabawne wideo Lecha Wałęsy. Internauci śmieją się do rozpuku. „Humor z rana jak śmietana” – komentują.

Niektórzy martwią się o byłego prezydenta. Pewien z komentujących zapytał, czy nie za dużo żartów od samego rana, i zasugerował, że od takiej dawki śmiechu Lecha Wałęsę może rozboleć brzuch.

Najwidoczniej dzisiaj polityk ma dobry dzień!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: CHUCK NORRIS NAGRAŁ FILMIK PROSTO DO JURKA OWSIAKA. „STRAŻNIK TEKSASU” ZŁOŻYŁ ŻYCZENIA PREZESOWI FUNDACJI WOŚP. CO POWIEDZIAŁ

O tym się mówi w Polsce: PIERWSZY PRZYPADEK ZARAŻENIA ZMUTOWANYM KORONAWIRUSEM W POLSCE. CZY SZCZEPIENIA BĘDĄ SKUTECZNE WOBEC NOWEJ MUTACJI Z WIELKIEJ BRYTANII

O tym się mówi na świecie: JOE BIDEN KILKA LAT TEMU STRACIŁ DZIECKO. NOWY PREZYDENT USA UCZCIŁ PAMIĘĆ SYNA. JEGO PORUSZAJĄCE SŁOWA NA DŁUGO ZAPADNĄ W PAMIĘĆ

Z życia gwiazd: ADAM MAŁYSZ I JEGO ŻONA MUSIELI POGODZIĆ SIĘ ZE SMUTNĄ RZECZYWISTOŚCIĄ. REALIA ZMUSIŁY ICH DO ZMIANY ŻYCIOWYCH PLANÓW. O CZYM MOWA