Najnowszy, trzeci już sezon programu „Sanatorium miłości” spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem widzów. Fani są zachwyceni, oglądając nowe twarze i słuchając historii kolejnych seniorów, którzy marzą o znalezieniu drugiej połówki.

Emocje towarzyszące obserwowaniu zmagań uczestników nie stygną, a żądni smaczków z ich prywatnego życia widzowie wyłapują co ciekawsze szczegóły. Tak było i tym razem – zwrócili uwagę na to, jak majętny jest jeden z nich.

Wiesław z „Sanatorium miłości”. Źródło: Youtube Whistleblower News
Wiesław z „Sanatorium miłości”. Źródło: Youtube Whistleblower News

Wiesław z „Sanatorium miłości” może się pochwalić sporą emeryturą

Portal Super Express zwrócił uwagę na zaloty Wiesława, który próbował przekonać do siebie Halinę… pieniędzmi. Mężczyzna opowiadał, że ma sporą emeryturę i za pierwszym razem, gdy dostał świadczenie, sądził, że zaszedł błąd – wszak „nic takiego w życiu nie robił”.

67-letni uczestnik „Sanatorium miłości” starał się o względy Haliny i opowiadał, że nie potrafi pojąć, czemu niektórzy uważają, iż za polską emeryturę nie da się przeżyć. Pierwotnie był zdziwiony, że dostał tak dużo!

Halina jednak nie była przygotowana na takie wyznanie i najpewniej nie zaimponowało jej to, gdyż zaniemówiła, ale na jej twarzy szybko zakwitł drwiący uśmieszek. Wiesław w dalszym ciągu próbował zainteresować ją tym, ile pieniędzy posiada i jakie miał funkcje.

„Sanatorium miłości”. Źródło: Youtube TVP VOD
„Sanatorium miłości”. Źródło: Youtube TVP VOD

Opowiedział, że od zawsze miał „stanowiska samodzielne” lub kierownicze, a także, że przed emeryturą zwykle przez trzy tygodnie pracował, a następnie tydzień odpoczywał. „Teraz jest na odwrót” – opowiedział, zdradzając, że w dalszym ciągu pracuje.

Teraz co prawda Wiesław pracuje tylko przez tydzień w ciągu każdego miesiąca, jednak wciąż nie narzeka na pieniądze, do tego dochodzi również emerytura. Senior-biznesmen jest absolwentem informatyki, prawa oraz technologii drewna.

Myślicie, że swoją pozycją i pieniędzmi skusi którąś z pań w programie lub po nim?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: KSIĄŻĘ WILLIAM MUSIAŁ UCIEKAĆ PRZED POLICYJNYM PSEM, A KRÓLOWA ELŻBIETA ZNALAZŁA SIĘ NA CELOWNIKU STRAŻNIKA. CO SIĘ WYDARZYŁO NA KRÓLEWSKIM DWORZE

O tym się mówi w Polsce: ZMIANA PLANU SZCZEPIEŃ. MARLENA MALĄG, MICHAŁ DWORCZYK I PROF. ANDRZEJ HORBAN PRZEDSTAWILI NOWE FAKTY NA KONFERENCJI DOTYCZĄCEJ KORONAWIRUSA

O tym się mówi na świecie: WŁADIMIR PUTIN MA POWAŻNE PROBLEMY ZDROWOTNE? JUŻ WSZYSTKO JASNE. NAGRANIE PREZYDENTA ROSJI ROZWIEWA WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI

Z życia gwiazd: DRUZGOCĄCA WIADOMOŚĆ. ŚWIAT POLSKIEJ MUZYKI LEGŁ W GRUZACH. ODESZŁA JEDNA Z LEGEND, LIDER KULTOWEGO ZESPOŁU POŻEGNAŁ SIĘ Z ŻYCIEM