Pan Stanisław, jeden z bohaterów show Polsatu pt. „Chłopaki do wzięcia”, znajduje się w szpitalu. Stan mężczyzny jest poważny. Jak powiedział jego syn Marcin, pan Stanisław już 13 dobę jest podłączony do respiratora.

Bohater „Chłopaków do wzięcia” jest w ciężkim stanie. Już 13 dobę podłączony jest do respiratora

Pandemia koronawirusa wzbudza w nas różne emocje. Nie ma co ukrywać są one głównie negatywne. Jest jednak jedna rzecz, która łączy na wszystkich. Każdy z nas chce aby dobiegła już końca.

Raz na jakiś czas w sieci pojawiają się informacje, które przyprawiają o dreszcze. Wielu znanych zmaga się z koronawirusem. Ci, którym udaje się z nim wygrać, opowiadają o tym, jak ciężka była walka o powrót do zdrowia.

Jedną z osób, która toczy niewyrównaną walkę z wirusem jest pan Stanisław z „Chłopaków do wzięcia”. Mężczyzna jest ojcem jednego uczestników show. Jak zdradza syn chorego, stan jego ojca jest bardzo poważny. Pan Stanisław już 13 dobę jest podłączony do respiratora. Jego stan jest krytyczny.

Marcin zgłosił się z prośba do wszystkich fanów programu o wsparcie i modlitwę za ojca. Pan Stanisław przebywa na OIOMie już 21 dni.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: POPULARNY ARTYKUŁ ZNIKA ZE SKLEPOWYCH PÓŁEK. SIEĆ SKLEPÓW WYSTOSOWAŁA WAŻNY KOMUNIKAT. PRZEDMIOT MOŻE USZKODZIĆ SŁUCH

O tym się mówi w Polsce: PROWADZIŁA FIRMĘ WBREW OBOSTRZENIOM. SANEPID NAŁOŻYŁ KARĘ, ALE NIE BĘDZIE MUSIAŁA JEJ PŁACIĆ. PRZEŁOM W SPRAWIE KAR ADMINISTRACYJNYCH