Justyna Żyła przez bardzo długi czas próbowała przebić się do mediów, wykorzystując do tego głównie opowiadanie o swoim byłym mężu oraz publiczne pranie brudów. Trzeba przyznać, że choć nigdy nie stała się postacią pierwszoligową, całkiem nieźle szło jej „celebrytowanie”.

Była żona Piotra Żyły dostała m.in. dwa programy w telewizji, wystąpiła w „Tańcu z Gwiazdami” na antenie Polsatu, udzielała licznych wywiadów, a jej wypowiedzi były szeroko komentowane i opisywane w mediach, tabloidach oraz na portalach plotkarskich.

Justyna Żyła. Źródło: Youtube Polsat
Justyna Żyła. Źródło: Youtube Polsat

W końcu chyba jednak ma już dość bycia „znaną z tego, że jest znana” i figurowaniem w przestrzeni publicznej jedynie jako była żona Piotra Żyły. A może po prostu musi zarobić na nowy samochód, żeby zawozić dzieci do szkoły?

Justyna Żyła otwiera biznes

Portal Radio Zet zwrócił uwagę na zapowiedź Justyny Żyły. Okazuje się, że celebrytka otwiera swój biznes! Co więcej, zamówienia będzie można składać już lada dzień – jeszcze przed walentynkami. Zdecydowała, że zostanie… kwiaciarką!

Justyna Żyła widocznie doszła do wniosku, że pora przekuć swoją „sławę” w coś więcej. Podjęła decyzję, że zajmie się kwiaciarstwem. Teraz, ze wsparciem nowego ukochanego, Justyna Żyła postanowiła w końcu rozwinąć skrzydła.

34-letnia celebrytka zapowiedziała, że od 1 lutego będzie można zamówić u niej flower boxy w trzech opcjach. Zostaną one dostarczone na walentynki, można zdecydować się także na wysyłkowe zamówienie.

Justyna Żyła. Źródło: radiozet.pl
Justyna Żyła. Źródło: radiozet.pl

Justyna Żyła dodała, że poda szczegóły w przyszłym tygodniu. Czekacie już? Planujecie zamówić kwiaty od celebrytki?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: KSIĄŻĘ WILLIAM MUSIAŁ UCIEKAĆ PRZED POLICYJNYM PSEM, A KRÓLOWA ELŻBIETA ZNALAZŁA SIĘ NA CELOWNIKU STRAŻNIKA. CO SIĘ WYDARZYŁO NA KRÓLEWSKIM DWORZE

O tym się mówi w Polsce: ZMIANA PLANU SZCZEPIEŃ. MARLENA MALĄG, MICHAŁ DWORCZYK I PROF. ANDRZEJ HORBAN PRZEDSTAWILI NOWE FAKTY NA KONFERENCJI DOTYCZĄCEJ KORONAWIRUSA

O tym się mówi na świecie: WŁADIMIR PUTIN MA POWAŻNE PROBLEMY ZDROWOTNE? JUŻ WSZYSTKO JASNE. NAGRANIE PREZYDENTA ROSJI ROZWIEWA WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI

Z życia gwiazd: DRUZGOCĄCA WIADOMOŚĆ. ŚWIAT POLSKIEJ MUZYKI LEGŁ W GRUZACH. ODESZŁA JEDNA Z LEGEND, LIDER KULTOWEGO ZESPOŁU POŻEGNAŁ SIĘ Z ŻYCIEM