Publiczne pranie brudów z byłego małżeństwa przez Justynę Żyłę w dalszym ciągu trwa. Celebrytka znalazła nietypowy sposób na siebie – zdobyła popularność dzięki opowiadaniu o Piotrze Żyle i choć nie znajduje się w pierwszej lidze polskiego show-biznesu, w dalszym ciągu są osoby, które chcą jej historii słuchać.

Gdy zainteresowanie jej osobą spada, Justyna Żyła wytacza kolejne działa i ponownie porusza temat Piotra, choć aktualnie rzekomo ma nowego partnera i sama twierdziła, że pogodziła się z rozpadem związku ze skoczkiem. Jej zachowanie pokazuje jednak, że chyba nie do końca to zaakceptowała…

Marcelina Ziętek. Źródło: pudelek.pl
Marcelina Ziętek. Źródło: pudelek.pl

Marcelina Ziętek zaapelowała do internautów

Minęło już sporo czasu, odkąd Piotr i Justyna nie są małżeństwem. Polski skoczek zdaje się układać sobie życie – ma już nową partnerkę, Marcelinę Ziętek, może się pochwalić sukcesami na polu zawodowym.

Wygląda jednak na to, że Justyna Żyła nie może powiedzieć tego samego o sobie. Znalazła jednak pomysł na siebie – by o sobie przypomnieć, narzeka na Piotra. Jak zauważa Pudelek, na jej Instagramie niedawno pojawił się filmik, w którym twierdziła, że były mąż i jego nowa partnerka zabrali jej samochód.

Rykoszetem oberwało się Maciejowi Kurzajewskiemu, który oznaczył Piotra Żyłę. Justyna bezpardonowo spytała go pod jednym ze zdjęć, czy ma samochód lub transport „dla Karolinki do szkoły od poniedziałku”, żaląc się, że Piotr zabrał jej auto.

Sprawa idzie jednak dalej – na profilu Marceliny Ziętek od dwóch dni pojawia się masa komentarzy od hejterów z nieprawdziwych kont. Postanowiła zatem skomentować sprawę i prosić, by zakończyć obrażanie jej, bo tylko krytyka ze strony bliskich ma dla niej znaczenie.

Instagram Marceliny Ziętek. Źródło: pudelek.pl
Instagram Marceliny Ziętek. Źródło: pudelek.pl

„Ten jad w końcu was wykończy” – oznajmiła nowa ukochana Piotra Żyły, zauważając, że nie ma to sensu i lepiej być dla siebie miłym. Dodała także, że fake konta i tak zostaną przez nią zablokowane, skoro autorzy komentarzy nie są w stanie podpisać się imieniem i nazwiskiem pod swoimi słowami.

Następnie jednak oznajmiła wprost, że cała sytuacja jest „cyrkiem” i zamierza zrobić wszystko, by pokazać prawdę. „Nie można komuś niszczyć życia, bo się nie ma nic lepszego do roboty” – zauważyła.

Instagram Marceliny Ziętek. Źródło: pudelek.pl
Instagram Marceliny Ziętek. Źródło: pudelek.pl

Jak myślicie, kto stoi za tymi komentarzami? Marcelina dość jasno to zasugerowała. Myślicie, że ma rację? A może chętnie podarowalibyście samochód „biednej” Justynie Żyle?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: POPULARNY ARTYKUŁ ZNIKA ZE SKLEPOWYCH PÓŁEK. SIEĆ SKLEPÓW WYSTOSOWAŁA WAŻNY KOMUNIKAT. PRZEDMIOT MOŻE USZKODZIĆ SŁUCH

O tym się mówi w Polsce: PROWADZIŁA FIRMĘ WBREW OBOSTRZENIOM. SANEPID NAŁOŻYŁ KARĘ, ALE NIE BĘDZIE MUSIAŁA JEJ PŁACIĆ. PRZEŁOM W SPRAWIE KAR ADMINISTRACYJNYCH

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ WILLIAM MUSIAŁ UCIEKAĆ PRZED POLICYJNYM PSEM, A KRÓLOWA ELŻBIETA ZNALAZŁA SIĘ NA CELOWNIKU STRAŻNIKA. CO SIĘ WYDARZYŁO NA KRÓLEWSKIM DWORZE

Z życia gwiazd: CO ŁĄCZY MARCINA MROCZKA I KLAUDIĘ EL DURSI? W SIECI ZNALAZŁA SIĘ ICH WSPÓLNA FOTKA NA SKÓRZANEJ KANAPIE. CIĘŻKO W TO UWIERZYĆ