Krystynę Pawłowicz, czyli niegdysiejszą posłankę Prawa i Sprawiedliwości, czekała przykra niespodzianka. Nie sądziła, że spotka ją coś takiego – chyba nikt się tego nie spodziewał.

Przypomnijmy – Krystyna Pawłowicz jest obecnie sędzią Trybunału Konstytucyjnego. Niestety, została potraktowana w przykry sposób, który bardzo jej się nie spodobał. Skutkiem był fakt, że musiała prosić obce sobie osoby o pomoc.

Krystyna Pawłowicz. Źródło: Youtube Onet News
Krystyna Pawłowicz. Źródło: Youtube Onet News

Krystyna Pawłowicz została potraktowana w bardzo nieprzyjemny sposób

Całe zajście wyjaśnia Super Express. Okazuje się, że jej popularność ma także złe strony. Jedną z nich są działania podobne do opisanego. Co dokładnie się wydarzyło i w czym mieli pomóc internauci?

Uruchomiono portal Albicla, który miał być nieocenzurowaną wersją Facebooka czy Twittera dla osób o prawicowych poglądach. Krystyna Pawłowicz postanowiła, że założy konto na nowym medium społecznościowym, gdyż tam miała obowiązywać wolność słowa.

Jednak wtedy okazało się, że Krystyna Pawłowicz… ma tam konto! Z tym, że nie jest to prawdziwa sędzia, a ktoś, kto się pod nią podszywa. Poinformowała o tym na swoim oficjalnym Twitterze, załączając także screen konta.

„Blokuje mi wejście na to nowe medium” – ubolewała. Poprosiła swoich fanów, by zgłaszali osobę, która się pod nią podszywa.

To nie wszystko – w komentarzach znalazły się także screeny postów z konta na portalu Albicla. Okazało się, że żartowniś podśmiewa się z sędzi TK.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: KSIĄŻĘ WILLIAM MUSIAŁ UCIEKAĆ PRZED POLICYJNYM PSEM, A KRÓLOWA ELŻBIETA ZNALAZŁA SIĘ NA CELOWNIKU STRAŻNIKA. CO SIĘ WYDARZYŁO NA KRÓLEWSKIM DWORZE

O tym się mówi w Polsce: ZMIANA PLANU SZCZEPIEŃ. MARLENA MALĄG, MICHAŁ DWORCZYK I PROF. ANDRZEJ HORBAN PRZEDSTAWILI NOWE FAKTY NA KONFERENCJI DOTYCZĄCEJ KORONAWIRUSA

O tym się mówi na świecie: WŁADIMIR PUTIN MA POWAŻNE PROBLEMY ZDROWOTNE? JUŻ WSZYSTKO JASNE. NAGRANIE PREZYDENTA ROSJI ROZWIEWA WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI

Z życia gwiazd: DRUZGOCĄCA WIADOMOŚĆ. ŚWIAT POLSKIEJ MUZYKI LEGŁ W GRUZACH. ODESZŁA JEDNA Z LEGEND, LIDER KULTOWEGO ZESPOŁU POŻEGNAŁ SIĘ Z ŻYCIEM