Robert Lewandowski i jego małżonka Ania cieszą się ogromną popularnością nie tylko wśród fanów sportu. Ostatnio prawdziwą gratkę zaproponowała swoim obserwującym Ania, która wpadła na genialny pomysł. Żona sportowca postanowiła na chwilę „oddać” swoje konto Robotowi. Kiedy Lewy przejął Instagrama ukochanej, musiał odpowiedzieć na kilka pytań od jej fanów. Czego mogliśmy się dowiedzieć?

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski. Źródło: Youtube Wiadomości
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski. Źródło: Youtube Wiadomości

Robert chętnie odpisywał na pytania internautów, zdradzając przy tym niektóre tajemnice rodzinne. Wiele pytań dotyczyło także samej kariery Roberta oraz treningów, które prowadzi jego małżonka.

Wśród pytań znalazły się także prośby o porady. Jedna z internautek poprosiła o receptę na tak udana rodzinę. Robert postanowił ą zdradzić. Jak napisał potrzebna jest miłość, szacunek, przyjaźń, partnerstwo i dużo uśmiechu.

Okazało się także, ze Robert jest wytrwałym zawodnikiem nie tylko na boisku ale także w domu. Jak stwierdził dziewczyny nie dają mu aż tak bardzo popalić.

Lewy postanowił także odpowiedzieć na pytanie, które z potraw Ani są jego ulubionymi. Zdradził także, co stało za wyborem imion dla córeczek Lewandowskich. Okazało się, pochodzą od świętej Klary i świętej Laury.

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski/screen Youtube @Jastrząb Post
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski/screen Youtube @Jastrząb Post

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: POPULARNY ARTYKUŁ ZNIKA ZE SKLEPOWYCH PÓŁEK. SIEĆ SKLEPÓW WYSTOSOWAŁA WAŻNY KOMUNIKAT. PRZEDMIOT MOŻE USZKODZIĆ SŁUCH

O tym się mówi w Polsce: PROWADZIŁA FIRMĘ WBREW OBOSTRZENIOM. SANEPID NAŁOŻYŁ KARĘ, ALE NIE BĘDZIE MUSIAŁA JEJ PŁACIĆ. PRZEŁOM W SPRAWIE KAR ADMINISTRACYJNYCH

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ WILLIAM MUSIAŁ UCIEKAĆ PRZED POLICYJNYM PSEM, A KRÓLOWA ELŻBIETA ZNALAZŁA SIĘ NA CELOWNIKU STRAŻNIKA. CO SIĘ WYDARZYŁO NA KRÓLEWSKIM DWORZE