Agata Młynarska może pochwalić się statusem szanowanej, lubianej i niezwykle popularnej dziennikarki. Jej wypowiedzi docierają do setek tysięcy odbiorców i bardzo często spotykają się z wielkimi emocjami.

Teraz dziennikarka postanowiła podzielić się swoimi wspomnieniami związanymi z niedawno zmarłą Marią Koterbską. Agata Młynarska przeżywa właśnie żałobę i potrzebowała opowiedzieć o „cioci Marysi”, której nie ma już wśród nas.

Agata Młynarska wspomina Marię Koterbską

Swoje przemyślenia gwiazda udostępniła na Instagramie. Marię Koterbską znała prywatnie, gdyż wielka artystka była przyjaciółką jej taty, Wojciecha Młynarskiego, z którym podejmowali się także wspólnych projektów zawodowych.

Agata Młynarska dobrze pamięta Marię Koterbską – znała ją prywatnie, jako ciocię Marysię.

Ze względu na fakt, że dziennikarka pochodzi z artystycznej rodziny, przez jej dom przewijało się wiele sław. Jedną z lepiej przez nią zapamiętanych była właśnie Maria Koterbska. Tata Agaty Młynarskiej był jedną z osób, które pisały teksty piosenek wokalistce.

Jak wspomina dziennikarka, zawsze, gdy Maria Koterbska przychodziła do ich domu, była mocno wyperfumowana, w spódnicy, z pomalowanymi ustami i kreskami na powiekach. Jak twierdzi, wokalistka była „amerykańska” i wciąż się uśmiechała.

Pewnego razu Agata Młynarska podczas jubileuszu Marii Koterbskiej w TVP śpiewała w chórkach do piosenki „Nie ma jak u mamy”. Wspomina, że nawet po zakończeniu transmisji długo świętowano urodziny artystki, a tego wydarzenia i jego atmosfery nie sposób zapomnieć.

Agata Młynarska zauważyła, że wraz z Marią Koterbską umarła pewna epoka polskiej piosenki.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: POPULARNY ARTYKUŁ ZNIKA ZE SKLEPOWYCH PÓŁEK. SIEĆ SKLEPÓW WYSTOSOWAŁA WAŻNY KOMUNIKAT. PRZEDMIOT MOŻE USZKODZIĆ SŁUCH

O tym się mówi w Polsce: PROWADZIŁA FIRMĘ WBREW OBOSTRZENIOM. SANEPID NAŁOŻYŁ KARĘ, ALE NIE BĘDZIE MUSIAŁA JEJ PŁACIĆ. PRZEŁOM W SPRAWIE KAR ADMINISTRACYJNYCH

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ WILLIAM MUSIAŁ UCIEKAĆ PRZED POLICYJNYM PSEM, A KRÓLOWA ELŻBIETA ZNALAZŁA SIĘ NA CELOWNIKU STRAŻNIKA. CO SIĘ WYDARZYŁO NA KRÓLEWSKIM DWORZE

Z życia gwiazd: CO ŁĄCZY MARCINA MROCZKA I KLAUDIĘ EL DURSI? W SIECI ZNALAZŁA SIĘ ICH WSPÓLNA FOTKA NA SKÓRZANEJ KANAPIE. CIĘŻKO W TO UWIERZYĆ