Przed kilkoma miesiącami media obiegła smutna wiadomość. Okazało się wówczas, że jeden z jurorów programu TVP „The Voice Senior” ma poważne problemy zdrowotne.

Teraz Super Express informuje, iż choć artysta wyszedł z choroby, to w dalszym ciągu nie odzyskał swojej dawnej formy. Z tej okazji postanowił wypowiedzieć się na temat swoich problemów zdrowotnych oraz wystosować ważny apel do internautów.

Witold Paszt. Źródło: Youtube DIZ
Witold Paszt. Źródło: Youtube DIZ

Juror „The Voice Senior” w ważnym apelu do internautów

Mimo kilkumiesięcznej rekonwalescencji Witold Paszt, wokalista Varius Manx, w dalszym ciągu nie czuje się dobrze. Dalej nie udało mu się wrócić do formy, a czas choroby wspomina jako jeden z najcięższych w życiu.

68-letni artysta przed kilkoma miesiącami został zarażony koronawirusem. Jak wspomina, to jedno z najgorszych dotychczasowych przeżyć. Najbardziej uciążliwe okazały się problemy ze złapaniem oddechu i duszności już po przejściu kilku kroków oraz zmęczenie nawet po kilku metrach, a także mroczki przed oczami.

Witold Paszt. Źródło: Youtube Wideoportal
Witold Paszt. Źródło: Youtube Wideoportal

Teraz Witold Paszt podkreśla, że po kilku miesiącach czuje się nieco lepiej i oddycha swobodnie, jednak dalej jest znacznie słabszy niż przed chorobą i wciąż nie wrócił do zwykłej formy. Co więcej, chodzenie dalej niekiedy sprawia mu problemy ze względu na osłabienie nóg. Deklaruje jednak, że cieszy się, iż jest poprawa.

Juror „The Voice Senior” postanowił wykorzystać swoją szansę na przypomnienie o noszeniu maseczek. „To nie przelewki” – apelował, zauważając, że nikt z nas nie wie, jaki będzie u niego przebieg koronawirusa.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ALEKSANDER KWAŚNIEWSKI NIE MOŻE SIĘ POGODZIĆ Z LOSEM. DONIESIENIA O OLI KWAŚNIEWSKIEJ BYŁY PRAWDZIWE. BYŁY PREZYDENT JEST NIEPOCIESZONY

O tym się mówi w Polsce: W ŚRODKU MSZY NA MÓWNICY POJAWIŁ SIĘ JAROSŁAW KACZYŃSKI. WYSTĄPIENIE POLITYKA WZBUDZIŁO WIELE KONTROWERSJI. O CO CHODZI

O tym się mówi na świecie: BYŁA ŻONA PIOTRA ŻYŁY SKOMENTOWAŁA WPIS MACIEJA KURZAJEWSKIEGO. INTERNAUCI WRĘCZ NIE MOGĄ POWSTRZYMAĆ SIĘ ZE ŚMIECHU. UWAŻAJĄ, ŻE TO PRZESADA

Z życia gwiazd: POLICYJNA KONTROLA W RESTAURACJI MAGDY GESSLER. MIEJSCE FUNKCJONUJE NIEZGODNIE Z PRAWEM. WYCIEKŁO WIDEO Z INTERWENCJI