Daniel Martyniuk, czyli niesforne jedyne dziecko Zenka oraz Danuty Martyniuków, już od jakiegoś czasu sprawiał spore problemy swoim rodzicom. Jego zachowanie bacznie obserwowały media oraz rzecz jasna opinia publiczna.

Imprezowy syn Martyniuków niejednokrotnie popadał w konflikty z prawem, przez co m.in. trafił do aresztu. Do jego problemów sprawa używek, publicznego obrażania innych, łamania obostrzeń związanych z koronawirusem i wiele innych.

Następnie problem pojawił się przy okazji rozwodu z Eweliną z Rusocic – jeszcze w trakcie całej sprawy zaczął obrażać już byłą ukochaną, razem z matką próbowali pogrążyć ją w wywiadach. Ostatecznie była żona Daniela wyszła z tego obronną ręką, a on sam pod groźbą pozwu wstrzymał się od dalszych komentarzy.

Jak mieszka Daniel Martyniuk?

Ostatnio do internetu trafiło zdjęcie Daniela Martyniuka pozującego w domu. To wywołało prawdziwą sensację. Pomponik zauważa, że 31-latek ma się czym pochwalić! Jak wygląda jego dom?

Bezrobotny Daniel Martyniuk od jakiegoś czasu stara się pokazać, że jest zaradnym mężczyzną – korzysta z możliwości utrzymywania kontaktów ze swoją córeczką, Laurą, oraz jeździ transportem publicznym, gdyż prawo jazdy zostało mu tymczasowo odebrane.

Teraz udostępnił fotkę z mieszkania, która bardzo zdumiała internautów – jego mieszkanie wygląda naprawdę nieźle! Na najnowszym zdjęciu Daniel Martyniuk uśmiecha się do telefonu, pozując w butach na przeszklonej antresoli. Siedzi na pufie z… opony.

Jesteście ciekawi, jak wygląda reszta domu Daniela?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ALEKSANDER KWAŚNIEWSKI NIE MOŻE SIĘ POGODZIĆ Z LOSEM. DONIESIENIA O OLI KWAŚNIEWSKIEJ BYŁY PRAWDZIWE. BYŁY PREZYDENT JEST NIEPOCIESZONY

O tym się mówi w Polsce: W ŚRODKU MSZY NA MÓWNICY POJAWIŁ SIĘ JAROSŁAW KACZYŃSKI. WYSTĄPIENIE POLITYKA WZBUDZIŁO WIELE KONTROWERSJI. O CO CHODZI

O tym się mówi na świecie: BYŁA ŻONA PIOTRA ŻYŁY SKOMENTOWAŁA WPIS MACIEJA KURZAJEWSKIEGO. INTERNAUCI WRĘCZ NIE MOGĄ POWSTRZYMAĆ SIĘ ZE ŚMIECHU. UWAŻAJĄ, ŻE TO PRZESADA

Z życia gwiazd: POLICYJNA KONTROLA W RESTAURACJI MAGDY GESSLER. MIEJSCE FUNKCJONUJE NIEZGODNIE Z PRAWEM. WYCIEKŁO WIDEO Z INTERWENCJI