Marcin Dubieniecki prywatnie jest byłym mężem oraz ojcem dwóch córek Marty Kaczyńskiej. Kiedy media obiegła smutna wiadomość o katastrofie smoleńskiej, wielu wróżyło Dubienieckiemu polityczna przyszłość jako członka partii PiS. Niestety związek Marty Kaczyńskiej i prawnika oraz jego kariera polityczna rozpadły się zanim na dobre zaczęły.

Marcin Dubieniecki postanowił stanąć w obronie Kaczyńskich

Marcin Dubieniecki YouTube
Marcin Dubieniecki YouTube

Dubieniecki jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Na jego Twitterze często pojawiają się wpisy. Ponadto prawnik stara się zabierać glos w praktycznie każdej sprawie. Często ma inne zdanie niż jego stryj.

Teraz były mąż Marty Kaczyńskiej postanowił powiedzieć coś na temat pewnego wpisu, który pojawił się na Twitterze. Reakcja prawnika była naprawdę ostra! Widać, ze dla Dubienieckiego rodzina odgrywa ogromna rolę.

Były mąż Marty Kaczyńskiej postanowił zareagować na wpis dotyczący grobu Lecha Kaczyńskiego. W sieci znalazło się stwierdzenie, według którego na Wawelu brakuje strażników pilnujących groby wielkich Polaków, wyjątkiem jest sarkofag Kaczyńskiego który strzeżony jest niczym największa rządowa tajemnica.

Dubieniecki postanowił stanowczo zareagować. Zdaniem byłego męża Marty Kaczyńskiej to kompletna bzdura.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PROGRAM IZABELI JANACHOWSKIEJ POWRACA. FANI PRZYGOTOWAŃ ŚLUBNYCH PONOWNIE BĘDĄ MOGLI OGLĄDAĆ TE EMOCJONUJĄCE CHWILE W TELEWIZJI

O tym się mówi w Polsce: KRYSTYNA PAWŁOWICZ SKOMENTOWAŁA DZIAŁANIA WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY. CZY TYM RAZEM PRZESADZIŁA? JERZY OWSIAK JEST KOMPLETNIE ZASKOCZONY