Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan planują budowę domu. Para oglądała już nawet działkę. Czy są zdecydowani?

Małgorzata Rozenek-Majdan aktualnie przebywa na wakacjach w Meksyku. W Tulum, które uwielbiane jest także przez Natalie Siwiec, która z miejscem tym chce się związać na dłużej, Gonia widocznie się relaksuje.

Od jakiegoś czasu Gosia i Radek są szczęśliwymi rodzicami. Ich długo wyczekiwany synek Henryk jest pierwszym dzieckiem Radka i pierwszym wspólnym pary. Gosia Rozenek jest już mamą dwóch synów, którzy są owocem związku z byłym mężem Jackiem Rozenkiem. Synowie Gosi świetnie dogadują się z nowym partnerem swojej mamy i podobnie jak cała rodzina nie widzą świata poza małym Henrykiem.

Majdanowie planują budowę domu

Majdanowie, którzy dorobili się całkiem niezłej rodzinki szukają nowego lokum. Gosia i Radek, którzy są rodzicami trzech chłopców i opiekunami trzech psiaków planują budowę domu. Para zdecydowała się na działkę w Konstancinie. W nowym domu Rożenków każde z dzieci będzie miało swój kąt. Dodatkowo znajdzie się w nim gabinet i sypialnia dla gości.

Majdanowie początkowo chcieli zakupić gotową posiadłość jednak żadna nie spełniła ich oczekiwań. Para zdecydowała się na budowę własnego domu. Własnej weszli posiadanie działki w Konstancinie, która kosztowała ich 2 miliony złotych.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PROGRAM IZABELI JANACHOWSKIEJ POWRACA. FANI PRZYGOTOWAŃ ŚLUBNYCH PONOWNIE BĘDĄ MOGLI OGLĄDAĆ TE EMOCJONUJĄCE CHWILE W TELEWIZJI

O tym się mówi w Polsce: KRYSTYNA PAWŁOWICZ SKOMENTOWAŁA DZIAŁANIA WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY. CZY TYM RAZEM PRZESADZIŁA? JERZY OWSIAK JEST KOMPLETNIE ZASKOCZONY