2020 rok zdecydowanie dał w kość każdemu z nas. Obecna sytuacja w Polsce i na świecie odbiła się na codzienności, której doświadczamy, a pandemia koronawirusa pokrzyżowała wiele marzeń i planów. Wśród osób, które nie mogły zrealizować swoich planów znalazła się Miss Polski 2019 Magdalena Kasiborska. Dziewczyna, która właśnie kończy naście lat nie mogła na tyle skorzystać z tytułu najpiękniejszej Polski, co jej koleżanki.

Kiedy w ubiegłym roku Magdalena Kasiborska została Miss Polski jej życie zmieniło się diametralnie. Kobieta miała wiele planów na przyszłość, których niestety nie udało się zrealizować. Wszystko za sprawa pandemii, która uniemożliwiła jej aktywne działanie. Teraz oddała koronę nowej Miss.

Wybory Miss odbyły się 17 stycznia o godz. 20:00. Wybory najpiękniejszej Polki można było oglądać w Polsacie. Kto zdobył koronę?

Miss Polski 2020 została Anna-Maria Jaromin

Dziewczyna skończyła 22 lata i pochodzi z Katowic. Na co dzień studiuje bezpieczeństwo wewnętrzne. Jak wam się podoba nowa Miss?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PROGRAM IZABELI JANACHOWSKIEJ POWRACA. FANI PRZYGOTOWAŃ ŚLUBNYCH PONOWNIE BĘDĄ MOGLI OGLĄDAĆ TE EMOCJONUJĄCE CHWILE W TELEWIZJI

O tym się mówi w Polsce: KRYSTYNA PAWŁOWICZ SKOMENTOWAŁA DZIAŁANIA WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY. CZY TYM RAZEM PRZESADZIŁA? JERZY OWSIAK JEST KOMPLETNIE ZASKOCZONY