Jakiś czas temu media obiegła in formacja o rzekomym zachorowaniu znanego prezentera Jarosława Kreta. Pogodynek musiał zmierzyć się z koronawirusem. Na szczęście chorobę ma już za sobą.

Jarosław Kret walczył z chorobą

Jarosław Kret jest znanym dziennikarzem, który przez lata 2002-2016 był związany z Telewizją Polską, gdzie występował głównie jako prezenter pogody. Od 2009 do 2010 roku prowadził także w TVP Info magazyn kulturalny "Planeta według Kreta".

Zanim jednak, dziennikarz stał się "panem o pogody" rozwijał także inne swoje pasje. Przed trafieniem do TVP, Kret był członkiem założycielskiego składu redakcyjnego polskiego wydania magazynu „National Geographic”, do którego tworzył artykuły i udostępniał zdjęcia z licznych podróży.

Nie każdy mianowicie wie, że Jarosław Kret jest zapalonym podróżnikiem. Swoje egzotyczne wyprawy opisał w wydanych przez siebie książkach tj. m.in. "Moje Indie", "Mój Egipt", czy "Moja Ziemia Święta".

Jarosław Kret
Jarosław Kret

W listopadzie ubiegłego roku Jarosław Kret zachorował na COVID-19. Jak przyznał pogodynek było to dla niego naprawdę trudne przeżycie. Kret po raz pierwszy w życiu zachorował tak mocno. Na szczęście mógł liczyć na pomoc innych. Prezenter wyznał, że oparciem byli dla niego nie tylko przyjaciele ale tez tajemnicza kobieta, która przygotowywała mu rosół. To właśnie jej obecność i zupa postawiły go na nogi. Niestety Kret nie chce zdradzić ani tożsamości kobiety ani tego, jaka łączy ich relacja. Okazuje się jednak, że nie jest singlem. Kim może być nieznajoma?

Jarosław Kret/ YouTube Eska
Jarosław Kret/ YouTube Eska

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PROGRAM IZABELI JANACHOWSKIEJ POWRACA. FANI PRZYGOTOWAŃ ŚLUBNYCH PONOWNIE BĘDĄ MOGLI OGLĄDAĆ TE EMOCJONUJĄCE CHWILE W TELEWIZJI

O tym się mówi w Polsce: KRYSTYNA PAWŁOWICZ SKOMENTOWAŁA DZIAŁANIA WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY. CZY TYM RAZEM PRZESADZIŁA? JERZY OWSIAK JEST KOMPLETNIE ZASKOCZONY

O tym się mówi na świecie: NIEOCZEKIWANA DECYZJA DONALDA TRUMPA. TAKIEGO OBROTU SPRAW NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ. CO ZROBIŁ ZNANY MILIARDER