W ostatnim czasie najbardziej rozpoznawalnym i budzącym zainteresowanie sportowcem jest Kamil Stoch. Skoczek przyćmił samego Roberta Lewandowskiego. Wszystko za sprawa swoich rewelacyjnych wyników. Jest szansa, że skoczek pokona samego Adama Małysza.

Kamil Stoch od zawsze miał wsparcie w rodzicach. Mama skoczka łączyła wychowanie syna wraz z odpowiedzialną praca. Kiedy wreszcie udało jej się przejść w 2018 roku na emeryturę żartowała, ze nareszcie może poświecić czas na śledzenie kariery swojego dziecka.

Kamil Stoch/screen Youtube @Skijumping
Kamil Stoch/screen Youtube @Skijumping

Mama Kamila Stocha to jego najwierniejsza fanka

Bez wątpienia ten sezon należy do polskiego skoczka. Kamil Stoch jest w rewelacyjnej formie. Sportowiec odnosi gigantyczne sukcesy. Polacy coraz częściej doceniają polskiego skoczka. W ubiegły weekend Kamil Stoch znalazł się w pierwszej trojce najlepszych polskich sportowców. Skoczek zajął trzecie miejsce w plebiscycie Gali Mistrzów Sportu.

Choć początek sezonu nie był dla Kamila rewelacyjny skoczek bardzo szybko poprawił swoje wyniki. Podczas Turnieju Czterech Skoczni Stoch odniósł zwycięstwo po raz 39. Oznacza to, ze na jego koncie znajduje się tyle samo wygranych co u Adama Małysza.

Krystyna Stoch przeszła na emeryturę w 2018 roku. Mama skoczka pracowała w Urzędzie Miasta Zakopane. Przez 21 lat obejmowała stanowisko sekretarza gminnej komisji rozwiazywania problemów alkoholowych. Odpowiedzialna funkcja pani Krystyny, wychowywanie syna oraz domowe obowiązki sprawiały, ze kobieta nie miała wystarczająco dużo czasu na śledzenie kariery skoczka.

Rodzina Kamila Stocha/ YouTube @Gala
Rodzina Kamila Stocha/ YouTube @Gala

Rodzina Kamila Stocha/ YouTube @Gala
Rodzina Kamila Stocha/ YouTube @Gala

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: CZY 2021 ROK BĘDZIE JESZCZE GORSZY NIŻ 2020? KRZYSZTOF JACKOWSKI MIAŁ NIEPOKOJĄCĄ WIZJĘ. OSTRZEGA PRZED RAKIETĄ. CZY POWINNIŚMY SIĘ MARTWIĆ

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ HARRY JEDNAK NIE SPOTKA SIĘ Z KRÓLOWĄ ELŻBIETĄ II. CZY W RODZINIE KRÓLEWSKIEJ DOSZŁO DO KOLEJNYCH KŁÓTNI? NOWE FAKTY

Z życia gwiazd: JAK WYGLĄDA DOM MAŁGORZATY KOŻUCHOWSKIEJ? GWIAZDA PŁAWI SIĘ W LUKSUSACH. MA NIESAMOWITE WNĘTRZA, ZDJĘCIA SĄ ZACHWYCAJĄCE