Życie córki prezydenta Andrzeja Dudy, Kingi, jest bacznie obserwowane przez opinię publiczną. Świeżo upieczona prawniczka jakiś czas temu wróciła z Londynu i postanowiła osiedlić się w Polsce.

Kinga Duda na początku mieszkała w rodzinnym Krakowie, następnie jednak przeniosła się do Warszawy. Portal Super Express przypomina, że została tam doradcą społecznym własnego taty, prezydenta Polski. Teraz jednak w jej życiu nastąpiły ważne zmiany.

Kinga Duda/ YouTube @Na Temat
Kinga Duda/ YouTube @Na Temat

Kinga Duda zrobiła krok ku nowemu

Okazuje się bowiem, że – według informacji, które znalazły się na stronie www kancelarii prezydenta – nie jest już doradcą społecznym Andrzeja Dudy. Co zatem planuje absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego?

Młoda prawniczka z doświadczeniem w londyńskiej kancelarii piastowała do niedawna funkcję doradcy społecznego, interesowała się problemami młodzieży, a także uczestniczyła w spotkaniach organizowanych w ramach akcji „Młodzi w Pałacu”.

Podczas spotkań z młodzieżą próbowała wypracować rozwiązanie problemów, które przedstawiano. Wygląda na to, że teraz jej miejsce będzie musiał zająć kto inny.

Kinga Duda/ YouTube @Plotek
Kinga Duda/ YouTube @Plotek

Jak poinformowała Zofia Romaszewska, doradczyni prezydenta, Kinga Duda zrezygnowała z pełnienia funkcji społecznego doradcy Andrzeja Dudy. Dodała, że prezydentówna jest osobą kompetentną oraz sympatyczną, a także chętnie uczącą się.

Czyżby Kinga Duda zamierzała szukać pracy w swoim zawodzie? Myślicie, że rola doradczyni prezydenta w CV pomoże jej w znalezieniu nowego stanowiska?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: CZY 2021 ROK BĘDZIE JESZCZE GORSZY NIŻ 2020? KRZYSZTOF JACKOWSKI MIAŁ NIEPOKOJĄCĄ WIZJĘ. OSTRZEGA PRZED RAKIETĄ. CZY POWINNIŚMY SIĘ MARTWIĆ

O tym się mówi w Polsce: JADWIGA EMILEWICZ ZŁAMAŁA OBOSTRZENIA I ZABRAŁA RODZINĘ NA NARTY. BYŁA WICEPREMIER TŁUMACZY SIĘ Z WYJAZDU. WYDAŁA OŚWIADCZENIE W TEJ SPRAWIE

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ HARRY JEDNAK NIE SPOTKA SIĘ Z KRÓLOWĄ ELŻBIETĄ II. CZY W RODZINIE KRÓLEWSKIEJ DOSZŁO DO KOLEJNYCH KŁÓTNI? NOWE FAKTY

Z życia gwiazd: JAK WYGLĄDA DOM MAŁGORZATY KOŻUCHOWSKIEJ? GWIAZDA PŁAWI SIĘ W LUKSUSACH. MA NIESAMOWITE WNĘTRZA, ZDJĘCIA SĄ ZACHWYCAJĄCE