"Nasz nowy dom" to jeden z ulubionych programów Polaków. Jego prowadząca, Katarzyna Dowbor, wraz ze swoją ekipą odmienia rzeczywistość uczestników formatu.

W zaledwie kilka dni zmieniają domy potrzebujących nie do poznania. Niestety, nie każda historia ma szczęśliwe zakończenie.

Katarzyna Dowbor. Źródło: Youtube Hattori Hanzo
Katarzyna Dowbor. Źródło: Youtube Hattori Hanzo

Jak sobie radzi właścicielka spalonego domu?

W przypadku tej rodziny doszło do prawdziwej tragedii. Ekipa Katarzyny Dowbor odnowiła dom pani Beaty i jej bliskich, lecz krótko po remoncie zazdrosny sąsiad spalił nieruchomość.

Portal Pikio przypomina, że wieść o zdarzeniu została przekazana przez Katarzynę Dowbor jeszcze latem. Co teraz dzieje się z rodziną, która straciła wyremontowany dom?

Remont przeprowadzono zaledwie trzy lata temu. Pani Beata oraz jej synowie, Kacper i Nikodem, zyskali nowe życie dla swojego domu, które całkiem odmieniło ich codzienność. Niestety, nie na długo – krótko po odnowieniu domu sąsiad, który im zazdrościł, podpalił nieruchomość.

Katarzyna Dowbor była zbulwersowana. Publicznie poinformowała o tym, że pani Beata i jej synowie stracili dach nad głową i bezpieczeństwo. Bez ogródek nazwała sąsiada rodziny „podłym człowiekiem”.

Ani pani Beaty, ani jej synów nie było w domu podczas pożaru. Niestety, w środku znajdował się kot, którego nie udało się uratować. Gdzie teraz mieszka rodzina, która straciła dom?

Katarzyna Dowbor. Źródło: Youtube Radio ZET
Katarzyna Dowbor. Źródło: Youtube Radio ZET

Katarzyna Dowbor zapewniała, że nie zostaną oni sami w potrzebie. Zorganizowano lokalną zbiórkę na rzecz pani Beaty i jej synów oraz zapewniono im tymczasowe schronienie. W dalszym ciągu trwa odbudowa ich domu, aktualnie jest on w stanie surowym. Prawdopodobnie już w marcu 2021 roku wnętrza ponownie urządzi ekipa programu „Nasz nowy dom”.

Widzowie będą mogli obejrzeć odcinek z wykończenia odbudowanej nieruchomości na antenie Polsatu. Myślicie, że znowu wyjdzie tak dobrze, jak poprzednio?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: CZY 2021 ROK BĘDZIE JESZCZE GORSZY NIŻ 2020? KRZYSZTOF JACKOWSKI MIAŁ NIEPOKOJĄCĄ WIZJĘ. OSTRZEGA PRZED RAKIETĄ. CZY POWINNIŚMY SIĘ MARTWIĆ

O tym się mówi w Polsce: JADWIGA EMILEWICZ ZŁAMAŁA OBOSTRZENIA I ZABRAŁA RODZINĘ NA NARTY. BYŁA WICEPREMIER TŁUMACZY SIĘ Z WYJAZDU. WYDAŁA OŚWIADCZENIE W TEJ SPRAWIE

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ HARRY JEDNAK NIE SPOTKA SIĘ Z KRÓLOWĄ ELŻBIETĄ II. CZY W RODZINIE KRÓLEWSKIEJ DOSZŁO DO KOLEJNYCH KŁÓTNI? NOWE FAKTY

Z życia gwiazd: JAK WYGLĄDA DOM MAŁGORZATY KOŻUCHOWSKIEJ? GWIAZDA PŁAWI SIĘ W LUKSUSACH. MA NIESAMOWITE WNĘTRZA, ZDJĘCIA SĄ ZACHWYCAJĄCE