Małgorzata Rozenek-Majdan aktualnie przebywa na wakacjach w Meksyku. W Tulum, które uwielbiane jest także przez Natalie Siwiec, która z miejscem tym chce się związać na dłużej, Gonia widocznie się relaksuje.

Małgorzata Rozenek jest jedna z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych polskich celebrytek. Zasłynęła dzięki roli prowadzącej popularnego programu dla wszystkich kobiet zajmujących się domem – „Perfekcyjna pani domu”. Choć wielu miało co do Goni wątpliwości, wszystko zmieniło się po wyemitowaniu programu „Azja Express”. To właśnie w nim Gosia i jej mąż Radek dali się poznać jako sympatyczne małżeństwo, a tekst z jednego odcinka stal się niemal kultowy. „Nie mów do mnie teraz!” - używa niejedna z nas.

Od jakiegoś czasu Gosia i Radek są szczęśliwymi rodzicami. Ich długo wyczekiwany synek Henryk jest pierwszym dzieckiem Radka i pierwszym wspólnym pary. Gosia Rozenek jest już mamą dwóch synów, którzy są owocem związku z byłym mężem Jackiem Rozenkiem. Synowie Gosi świetnie dogadują się z nowym partnerem swojej mamy i podobnie jak cała rodzina nie widza świata poza małym Henrykiem.

Wakacje są dla wszystkich czasem odpoczynku. Wtedy, kiedy mamy dużo więcej swobody wybudzają się w nas ciekawe pasje. U Gosi było podobnie. Celebrytka postanowiła pobawić się w przebieranki. Małgonia wcieliła się w rolę Indianki. Zdjęcie znalazło się w mediach społecznościowych. W poście Gonia napisała o tym, jak bardzo Radek pasjonuje się Indianami, dlatego tez ona postanowiła wcielić się w rolę rdzennej mieszkanki Ameryki Południowej.

Nie wszyscy fani byli zachwyceni. Wielu z nich zarzuciło Goni tzw. cultural appropriation (z ang. przywłaszczenie kulturowe), które może być źle odbierane.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MÓGŁ BYĆ TERAZ NA MIEJSCU KAMILA STOCHA. ŁUKASZ RUTKOWSKI O SWOICH ODEJŚCIU Z REPREZENTACJI. PADŁY MOCNE ZARZUTY. CO POWIEDZIAŁ SKOCZEK

O tym się mówi na świecie: WAŻNY APEL MEDYKÓW DO KAŻDEGO RODZICA. CHWILA NIEUWAGI I MOŻE DOJŚĆ DO NIESZCZĘŚCIA, POKAZANO PRZEŚWIETLENIE 2-LATKI, KTÓRE DAJE DO MYŚLENIA

Z życia gwiazd: AUTOR NAGRANIA Z URODZIN ANDRZEJA PIASECZNEGO ZABRAŁ GŁOS. NERGAL SKOMENTOWAŁ AFERĘ WOKÓŁ WULGARNEGO FILMIKU. CO POWIEDZIAŁ