Agnieszka Kaczorowska przerywa milczenie w sprawie plotek na temat domniemanej ciąży. Znamy stanowisko aktorki. Co takiego powiedziała?

Agnieszka Kaczorowska o swojej domniemanej ciąży

Agnieszka Kaczorowska w lipcu 2019 roku urodziła córeczkę, która dostała na imię Emilia. Tancerka i aktorka postanowiła także prowadzić kanał na YouTube.

Od 19 grudnia 2019 roku na jej kanale pojawiają się filmiki należące do serii „Jestem mamą”, w których poucza i instruuje inne mamy. Aktorka na swoich filmikach porusza m.in. temat wizyty u pediatry czy pierwszej kąpieli dziecka.

Agnieszka Kaczorowska chętnie opowiada o swoim macierzyństwie i wygląda na to, że bardzo podoba jej się nowa rola. Jej porady dla mam spotykają się z zainteresowaniem, choć internauci od razu zauważają, jakie błędy popełnia aktorka.

Od jakiegoś czasu Agnieszka Kaczorowska aktywnie udziela się również na Instagramie, a także pokazuje w mediach – chętnie udziela wywiadów.

Zainteresowanie działaniami Agnieszki Kaczorowskiej nie słabnie. Ostatnio w mediach pojawiły się plotki o domniemanej ciąży aktorki. Wszystko przez post, który aktorka zamieściła na swoim Instagramie. Zdjecie zostało dwuznacznie odebrane przez internautów, co spowodowało plotki na temat ciąży. Aktorka zdecydowała się skomentować sprawę. Agnieszka podkreśliła, że pytania na temat ciąży są zwyczajnie niegrzeczne i to z wielu powodów. Zobaczcie sami:

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MÓGŁ BYĆ TERAZ NA MIEJSCU KAMILA STOCHA. ŁUKASZ RUTKOWSKI O SWOICH ODEJŚCIU Z REPREZENTACJI. PADŁY MOCNE ZARZUTY. CO POWIEDZIAŁ SKOCZEK

O tym się mówi na świecie: WAŻNY APEL MEDYKÓW DO KAŻDEGO RODZICA. CHWILA NIEUWAGI I MOŻE DOJŚĆ DO NIESZCZĘŚCIA, POKAZANO PRZEŚWIETLENIE 2-LATKI, KTÓRE DAJE DO MYŚLENIA

Z życia gwiazd: AUTOR NAGRANIA Z URODZIN ANDRZEJA PIASECZNEGO ZABRAŁ GŁOS. NERGAL SKOMENTOWAŁ AFERĘ WOKÓŁ WULGARNEGO FILMIKU. CO POWIEDZIAŁ