Konflikt między 38-letnim księciem Williamem i jego młodszym bratem, 36-letnim Harrym, już od dawna nie był niczym nowym. Teraz jednak okazuje się, że sytuacja może być gorsza niż dotąd się zdawało.

Harry i William nigdy się nie pogodzą?

Z informacji zawartych w książce „Battle of Brothers: William and Harry – The Inside Story of a Family in Tumult”, wynika, że jest naprawdę źle.

Na początku Harry i William po prostu objęli strony swoich partnerek, które pokłóciły się, gdy Meghan i Harry przygotowywali się do ślubu. Od tego zaczął się spór, który urósł do gigantycznych rozmiarów.

William i Harry
William i Harry
William i Harry

Oliwy do ognia dolało odejście Harry’ego i Meghan z rodziny królewskiej, przez które książęta niemal nie mają ze sobą kontaktu.

Później było już tylko gorzej. Póki co nie zanosi się na to, by Harry i William mieli się pogodzić, jednak kto wie – być może kiedyś odnajdą wspólny język?

Jak podaje "Us Weekly", któremu udało się skontaktować z kimś z bliskiego otoczenia Rodziny Królewskiej, być może konflikt miedzy zwaśnionymi braćmi uda się rozwiązać. Okazuje się, ze zostały już poczynione pewne kroki. Jak zdradza informator miedzy rodzinami jest już lepiej. Bracia dzwonili do siebie z życzeniami świątecznymi i noworocznymi. Być może poronienie Megan zbliżyło do siebie zwaśnione rodziny.

Okazuje się, ze konflikt był dla Harrego i Williama prawdziwa nauczką. Bracia nie chcą ponownie dopuścić do jego eskalacji. Co więcej bracia planują spotkanie, którego już nie mogą się doczekać. Podobno ma mieć ono miejsce w Anglii. Najprawdopodobniej będzie to miała miejsce w czerwca, kiedy to Rodzina Królewska będzie świętować 95 urodziny królowej.

Książę William, Harry i Meghan/screen Youtube @Access
Książę William, Harry i Meghan/screen Youtube @Access

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MARZENA KIPIEL-SZTUKA ZNALAZŁA SIĘ W CIĘŻKIM POŁOŻENIU. Z POMOCĄ PRZYSZEDŁ ANDRZEJ GRABOWSKI. SERIALOWY PARTNER PORATOWAŁ HALINKĘ Z „KIEPSKICH”

O tym się mówi w Polsce: JAROSŁAW KACZYŃSKI W PORUSZAJĄCYCH SŁOWACH POŻEGNAŁ WYBITNĄ AKTORKĘ. „WYBRAŁA DOBRO”. FANI SĄ PRZEJĘCI TYM, CO O NIEJ MÓWIŁ WICEPREMIER

O tym się mówi na świecie: KRÓLOWA ELŻBIETA ZOSTAŁA OKRADZIONA. SPRAWCA ZABRAŁ Z JEJ PAŁACU WIELE CENNYCH PRZEDMIOTÓW. TO PRAWDZIWY SKANDAL

Z życia gwiazd: ANNA LEWANDOWSKA NIE PORADZIŁA SOBIE Z TREMĄ? FATALNY BŁĄD ŻONY POPULARNEGO PIŁKARZA. WIDZOWIE NIE POZOSTAWILI NA NIEJ SUCHEJ NITKI