Krzysztof Krawczyk od lat króluje na polskiej scenie muzycznej. Jego kariera rozpoczęła się od występów z grupą "Trubadurzy". Później artysta podbijał serca słuchaczy śpiewając solo. Jego utwory takie jak: "Parostatek", "Bo jesteś Ty", "Ostatni raz zatańczysz ze mną", czy "Chciałem być" są nieodłączną częścią playlisty na wielu polskich imprezach.

Ponadto, muzyka Krawczyka trafia do wielu pokoleń. Słuchają go ci, którzy śledzą jego karierę już od lat 60., ale także ci, którzy dopiero wkraczają w dorosłość. Potwierdza to np. fakt, iż artysta często pojawia się na ogólnopolskich studenckich imprezach.

Krzysztof Krawczyk/ screen YT
Krzysztof Krawczyk/ screen YT
Krzysztof Krawczyk/ screen YT

Jakiś czas temu mieliśmy okazje oglądać poświęcony Krzysztofowi Krawczykowi dokument, który emitowany był w krajowej telewizji. Podczas wywiadu z Sebastianem Łupakiem legenda polskiej sceny muzycznej zdecydowała się opowiedzieć o tym, czego zabrakło w materiale. Jak powiedział Krzysztof Krawczyk dokument pominął kilka ważnych kwestii i wynikało to głównie z ograniczonego czasu. Z kilkudziesięciu godzin nagrań stworzono dwugodzinny materiał.

Okazuje się, ze materiałów dotyczących Krawczyka jest tak dużo, ze menadżer gwiazdy walczy o to, by pociąć go na kawałki i stworzyć tematyczne odcinki. Jak mówi muzyk powstałoby kilka osobnych odcinków, które dotyczyłyby np. kobiet jego życia, przygody w Ameryce czy współczesnego Krawczyka. Jak wyznał muzyk jest szansa na to, by pojawił się serial fabularny o Krzysztofie Krawczyku. Udało się nawet znaleźć chętnego i gotowego producenta.

Krzysztof Krawczyk. Źródło: Youtube 79wiosna
Krzysztof Krawczyk. Źródło: Youtube 79wiosna

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MARZENA KIPIEL-SZTUKA ZNALAZŁA SIĘ W CIĘŻKIM POŁOŻENIU. Z POMOCĄ PRZYSZEDŁ ANDRZEJ GRABOWSKI. SERIALOWY PARTNER PORATOWAŁ HALINKĘ Z „KIEPSKICH”

O tym się mówi w Polsce: JAROSŁAW KACZYŃSKI W PORUSZAJĄCYCH SŁOWACH POŻEGNAŁ WYBITNĄ AKTORKĘ. „WYBRAŁA DOBRO”. FANI SĄ PRZEJĘCI TYM, CO O NIEJ MÓWIŁ WICEPREMIER

O tym się mówi na świecie: KRÓLOWA ELŻBIETA ZOSTAŁA OKRADZIONA. SPRAWCA ZABRAŁ Z JEJ PAŁACU WIELE CENNYCH PRZEDMIOTÓW. TO PRAWDZIWY SKANDAL

Z życia gwiazd: ANNA LEWANDOWSKA NIE PORADZIŁA SOBIE Z TREMĄ? FATALNY BŁĄD ŻONY POPULARNEGO PIŁKARZA. WIDZOWIE NIE POZOSTAWILI NA NIEJ SUCHEJ NITKI