Choć Adam Małysz zakończył karierę skoczka narciarskiego, wciąż pozostaje na językach. Sportowiec zapisał się na kartach historii naszego kraju złotymi literami i uznawany jest już za legendę w swojej dyscyplinie.

Polacy dalej interesują się tym, co słychać u rodziny Małyszów. Okazuje się, że mają oni swoje sekrety. Córka skoczka, Karolina, postanowiła opowiedzieć o jednej z głęboko skrywanych tajemnic sprzed lat. Portal ZeStadionu dotarł do jej wypowiedzi.

Adam Małysz z rodziną. Źródło: Youtube Play
Adam Małysz z rodziną. Źródło: Youtube Play

Karolina Małysz wyjawiła swój sekret

Postać Adama Małysza wciąż budzi ciepłe emocje wśród Polaków. Nie każdy wie, że sympatyczny skoczek pod swoim wąsatym uśmiechem skrywał tajemnice. Karolina Małysz po latach zabrała głos i ujawniła jedną z nich.

Dziś Adam Małysz jest dyrektorem Polskiego Związku Narciarskiego. Teraz, w sezonie, skoki ponownie są jednym z najgorętszych tematów. Co jakiś czas wspomina się także czasy, gdy karierę robił właśnie słynny „orzeł z Wisły”.

Małysz wciąż pozostaje jedną z bardzo lubianych postaci. Jego życie prywatne dalej jest obserwowane przez fanów i media. Teraz Karolina Małysz, córka skoczka, wyznała, że gdy jej tata brał udział w kolejnych konkursach, marzyła, by był przy niej – „bliżej i częściej”, jako ojciec, nie sportowiec.

Adam Małysz. Źródło: Youtube Play
Adam Małysz. Źródło: Youtube Play

Dodała także, że gdy trwały zawody, ona sama czuła się „odizolowana”. Ujawniła, że niezwykle bała się o ojca i modliła się, by nic mu się nie stało.

Karolina Małysz jest osobą, która raczej unika błysku fleszy, jednak Adam Małysz niedawno ujawnił, że jego pociecha zaręczyła się i choć nie ustalono jeszcze daty ślubu, za jakiś czas odbędzie się ceremonia.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MARZENA KIPIEL-SZTUKA ZNALAZŁA SIĘ W CIĘŻKIM POŁOŻENIU. Z POMOCĄ PRZYSZEDŁ ANDRZEJ GRABOWSKI. SERIALOWY PARTNER PORATOWAŁ HALINKĘ Z „KIEPSKICH”

O tym się mówi w Polsce: JAROSŁAW KACZYŃSKI W PORUSZAJĄCYCH SŁOWACH POŻEGNAŁ WYBITNĄ AKTORKĘ. „WYBRAŁA DOBRO”. FANI SĄ PRZEJĘCI TYM, CO O NIEJ MÓWIŁ WICEPREMIER

O tym się mówi na świecie: KRÓLOWA ELŻBIETA ZOSTAŁA OKRADZIONA. SPRAWCA ZABRAŁ Z JEJ PAŁACU WIELE CENNYCH PRZEDMIOTÓW. TO PRAWDZIWY SKANDAL

Z życia gwiazd: ANNA LEWANDOWSKA NIE PORADZIŁA SOBIE Z TREMĄ? FATALNY BŁĄD ŻONY POPULARNEGO PIŁKARZA. WIDZOWIE NIE POZOSTAWILI NA NIEJ SUCHEJ NITKI