Dawid Kubacki to jeden z najpopularniejszych polskich skoczków narciarskich. Sportowiec świetnie sobie radzi na kolejnych konkursach. Fani interesują się jednak nie tylko jego dokonaniami zawodowymi, ale również życiem prywatnym.

Super Express dotarł do informacji, które z pewnością zaciekawią osoby zainteresowane postacią Dawida Kubackiego. Okazuje się, ze niegdyś musiał podjąć ważną decyzję, której konsekwencje będą ciągnąć się za nim przez całe życie.

Dawid Kubacki. Źródło: Youtube Eurosport Polska
Dawid Kubacki. Źródło: Youtube Eurosport Polska

Dawid Kubacki dokonał życiowego wyboru

Sportowiec obecnie uznawany jest za jednego z czołówki w świecie skoków narciarskich. Jednak kiedyś nie wiedział, jak potoczy się jego życie, a jednak postanowił postawić wszystko na jedną kartę, nie dając sobie już drogi ucieczki po podjętej decyzji.

Choć Dawid Kubacki osiąga wiele, warto pamiętać, że sukcesy to nie wszystko – są też ciemne strony kariery, np. liczne wyrzeczenia. Jednak był świadomy tego, co go czeka, gdy decydował o swojej przyszłości.

Skoczek był dobrym uczniem i pewnie znalazłby pracę w innym zawodzie, jednak przyszedł czas, gdy musiał zdecydować, co dalej. To był wybór na całe życie!

Dawid Kubacki. Źródło: Youtube TVP Sport
Dawid Kubacki. Źródło: Youtube TVP Sport

W momencie, gdy musiał zdecydować o swojej przyszłości, skakał amatorsko od kilku lat. W gimnazjum podjął ważną decyzję – postanowił, że będzie skoczkiem narciarskim. Teraz mówi, że nie potrafiłby pracować w biurze.

Jednak życiowa decyzja Dawida Kubackiego ma swoje konsekwencje, jak choćby fakt, że podczas sezonu trudno mu znaleźć czas nawet dla rodziny.

Przed karierą sportowiec skończył AWF. Teraz znajduje się w czołówce najlepszych skoczków narciarskich nie tylko w Polsce, ale i na świecie!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: JAN NOWICKI ZABRAŁ GŁOS W SPRAWIE SZCZEPIEŃ POZA KOLEJNOŚCIĄ. JEGO SŁOWA ZASKOCZYŁY KOLEGÓW ZE ŚRODOWISKA ARTYSTYCZNEGO

O tym się mówi w Polsce: SZYKUJĄ SIĘ WYSOKIE MANDATY ZA NIEPRZESTRZEGANIE TYCH PRZEPISÓW. WKRÓTCE WCHODZI NOWA NOWELIZACJA ODNOŚNIE SEGREGACJI ŚMIECI. CO TRZEBA WIEDZIEĆ

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ HARRY JEDNAK NIE SPOTKA SIĘ Z KRÓLOWĄ ELŻBIETĄ II. CZY W RODZINIE KRÓLEWSKIEJ DOSZŁO DO KOLEJNYCH KŁÓTNI? NOWE FAKTY

Z życia gwiazd: MAŁGORZATA I RADOSŁAW MAJDANOWIE WYBRALI SIĘ NA DŁUGO OCZEKIWANA WAKACJE. GDZIE PRZEBYWA PARA? TE WIDOKI ROBIĄ WRAŻENIE