Chociaż kibice 33-latka bardzo chętnie śledzą wzmianki o jego życiu prywatnym, sam Kamil bardzo rzadko daje tabloidom powody do plotek.

Jakiś czas temu na świeczniku znalazła się ukochana Stocha, z którą w związku małżeńskim jest już od ponad dekady. Ewa Bilan-Stoch przeważnie unika blasków fleszy, jednak ostatnio coraz chętniej pojawia się publicznie u boku męża. Kim jest ta piękna kobieta?

Fani zaniemówili, gdy dowiedzieli się prawdy o żonie skoczka

Od czasu swojego ślubu, który miał miejsce 7 sierpnia 2010 roku, Kamil i Ewa są nierozłączni nie tylko w życiu prywatnym, ale też zawodowym. Żona skoczka jest bowiem również jego... menadżerką!

To jednak nie koniec ambitnych zajęć partnerki Stocha. Poza wspieraniem męża w jego pasji, razem z nim prowadzi również klub sportowy w Zakopanem.

Założyła również własną markę odzieżową – „Kamiland" – oraz firmę marketingową. Jakby tego było mało, w wolnych chwilach zajmuje się także... sztuką.

Ewa jest absolwentką szkoły artystycznej w Krakowie, dzięki której zdobyła uprawnienia zawodowego fotografa! Ma już nawet za sobą kilka wystaw.

Na dodatek, żona Stocha, podobnie jak on, ukończyła Szkołę Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem, gdzie przez lata trenowała judo – doskonale rozumie więc, jak to jest być sportowcem i wspiera Kamila tak bardzo, jak tylko może.

„Bardzo dużo dało mi małżeństwo, bo mogłem popatrzeć na pewne rzeczy z innej perspektywy. (...) I nawet jeśli coś nie wyjdzie, zawsze mam do kogo wracać. Wiem, że ten ktoś będzie mnie kochał niezależnie od tego, czy wygram zawody, czy zajmę ostatnie miejsce" – stwierdził skoczek.

Trzeba przyznać że taka żona to dla sportowca prawdziwy skarb.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO