Nikt nie spodziewał się takiego przebiegu mszy. Zaskakujący okazał się fakt, że ksiądz, choć w teorii mający szerzyć nauki Boże i miłować bliskich, w pewnym momencie zaczął obrażać legendy polskiej sceny muzycznej.

Podczas kazania na mszy niewybredne słowa padły w stosunku do gwiazd, m.in. Beaty Kozidrak czy Maryli Rodowicz. Parafianom ciężko było uwierzyć w to, co słyszą z ust księdza Michała Woźnickiego z Poznania.

Ksiądz. Źródło: Youtube Temat Szczecinecki: gazeta, portal szczecinek.com
Ksiądz. Źródło: Youtube Temat Szczecinecki: gazeta, portal szczecinek.com

Ksiądz obrażał legendy polskiej muzyki podczas mszy

Portal Pikio przypomina – ksiądz Michał Woźnicki jest personą znaną na skalę całego kraju, i choć został on wydalony ze struktur, nie zamierza wyprowadzić się z domu zakonnego i wciąż organizuje własne msze. W mieszkaniu duchownego dochodziło już do policyjnych interwencji, jednak to nie powstrzymuje go przed dalszym działaniem.

Co ciekawe, msze księdza Michała Woźnickiego można oglądać także online. Jedna z ostatnich dotarła do wielu osób i wzbudziła ogromne zdziwienie.

Ksiądz. Źródło: Youtube D.O.M.
Ksiądz. Źródło: Youtube D.O.M.

Duchowny zwyzywał m.in. Marylę Rodowicz i Beatę Kozidrak od „podstarzałych gwiazdeczek”, jedną nazwał „czarownicą”, o drugiej powiedział zaś, że jest „na szczudłach”. To jeszcze nie wszystko – padły także słowa, iż to „spróchniałe matrony”.

Ksiądz postanowił dodać, że gwiazdy są chciwe i popełniają grzech obżarstwa, stwierdził również, że „zostanie tylko próchno” i powoli zaczyna być to widoczne. Wyzwał także fanów, którzy obserwują poczynania sceniczne gwiazd i trzymają za nie kciuki, od „jeszcze głupszych”.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: JAN NOWICKI ZABRAŁ GŁOS W SPRAWIE SZCZEPIEŃ POZA KOLEJNOŚCIĄ. JEGO SŁOWA ZASKOCZYŁY KOLEGÓW ZE ŚRODOWISKA ARTYSTYCZNEGO

O tym się mówi w Polsce: SZYKUJĄ SIĘ WYSOKIE MANDATY ZA NIEPRZESTRZEGANIE TYCH PRZEPISÓW. WKRÓTCE WCHODZI NOWA NOWELIZACJA ODNOŚNIE SEGREGACJI ŚMIECI. CO TRZEBA WIEDZIEĆ

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ HARRY JEDNAK NIE SPOTKA SIĘ Z KRÓLOWĄ ELŻBIETĄ II. CZY W RODZINIE KRÓLEWSKIEJ DOSZŁO DO KOLEJNYCH KŁÓTNI? NOWE FAKTY

Z życia gwiazd: MAŁGORZATA I RADOSŁAW MAJDANOWIE WYBRALI SIĘ NA DŁUGO OCZEKIWANA WAKACJE. GDZIE PRZEBYWA PARA? TE WIDOKI ROBIĄ WRAŻENIE