Edyta Górniak wykazała się wielką odwagą w niedawnym wyznaniu dotyczącym życia prywatnego. Piosenkarka powiedziała jasno w mediach społecznościowych, że musiała zmierzyć się z bolesną zdradą partnera, a to doświadczenie miało zmienić jej życie i postrzeganie rzeczywistości i związków na dobre.

Obecnie Edyta Górniak, która ma za sobą wiele relacji miłosnych, w tym jedno małżeństwo, najwyraźniej postanowiła sobie odpuścić sobie mężczyzn na dobre! 2021 rok ma być czasem tylko dla niej!

Edyta Górniak przekonuje również, że w Polsce nie znajdzie mężczyzny, który patrzyłby na nią jak na zwyczajną kobietę z krwi i kości. Z ust diwy padły naprawdę przykre słowa.

Edyta Górniak gorzko o swoich relacjach z mężczyznami. Diwa ma dość, padły smutne słowa o życiu prywatnym

Niestety, wraz z początkiem 2021 roku wyszło na jaw, że minione miesiące były dla Edyty Górniak szczególnie bolesne. 1 stycznia piosenkarka bez ogródek opowiedziała fanom o tym, że po 8 miesiącach związku doświadczyła bardzo bolesnej zdrady. „Super Express” utrzymuje, ze gwiazda miała być nawet zaręczona.

Szerzej o swoich przeżyciach piosenkarka opowiedziała w trakcie nocnego live’a na Instagramie. Padły gorzkie słowa.

Edyta Górniak przekonywała, że ma skłonność do „facetów, którzy lubią kłamać”. Przywołała również relację z Piotrem Schrammem, kiedy prawnik chciał ją nauczyć tego, aby nie była była zbyt ufna wobec mężczyzn, z którymi wiąże. Gwiazda przyznała, że ma tendencję do oddawania całego serca bez uprzedniej trzeźwej oceny człowieka, z którym się związała.

Przyznała jednak, że z perspektywy czasu nauczyła się być podejrzliwa i odeszła od naiwnego spojrzenia. Jednak jest wielu mężczyzn, którzy potrafią manipulować kobietami tak sprytnie, że trudno czasem uniknąć bólu i rozczarowania.

Diwa przekonuje też, że w Polsce nie znajdzie już miłości.

„Dla mężczyzn nie jestem rzeczywistą istotą, nie jestem człowiekiem. Po prostu nie mam prawa do człowieczeństwa w relacji partnerskiej. Nie mam praktycznie szans zaufać komukolwiek, będąc osobą publiczną tutaj w Polsce” – powiedziała gorzko, cytowana przez „SE”.

Edyta Górniak/Youtube @TVP VOD
Edyta Górniak/Youtube @TVP VOD
Edyta Górniak/Youtube @TVP VOD

Jak informował portal "Życie": KAMIL STOCH WYDAŁ PILNY APEL DO POLAKÓW. CZASU ZOSTAŁO BARDZO NIEWIELE I LICZY SIĘ KAŻDA MINUTA! SYTUACJA PRZYBRAŁA POWAŻNY OBRÓT. O CO CHODZI

Przypomnij sobie: EDYTA GÓRNIAK DOKONAŁA PORUSZAJĄCEGO WYZNANIA. CHODZI O JEJ BYŁEGO UKOCHANEGO. GWIAZDA NIE POZOSTAWIA ZŁUDZEŃ. 2020 ROK BYŁ DLA NIEJ PRZEŁOMOWY

Portal "Życie" pisał również: POLACY NARESZCIE ODETCHNĄ Z ULGĄ! POJAWIŁ SIĘ WAŻNY APEL ZE STRONY NFZ. CHODZI O PLANOWE ZABIEGI. POZYTYWNE INFORMACJE DLA CHORYCH

Pisaliśmy również o: BLANKA LIPIŃSKA ZNÓW ZAKOCHANA? PISARKA ZACHWYCA SIĘ PEŁNYM ROMANTYZMU SYLWESTREM. W JEJ BRZUCHU ZNÓW MAJĄ FRUWAĆ MOTYLE. CZYJA TO ZASŁUGA