Kamil Stoch jest nie tylko wybitnym polskim skoczkiem narciarskim, ale i filantropem, który wykorzystuje swoją popularność w bardzo szczytnym celu. W tej chwili zaapelował do Polaków w niezwykle istotnej sprawie. Chodzi o dobro i przyszłość wielu dzieci.

Mistrz z Zębu od wielu lat angażuje się w wiele akcji charytatywnych i społecznych inicjatyw, aby poprawić byt różnych grup społecznych. Szczególnie chodzi mu o dzieci, których rozwój stara się wspierać na wielu polach. Choć na co dzień niewiele słyszymy o dokonaniach Kamila Stocha w tym zakresie to tym razem skoczek postanowił poprosić o pomoc wprost. Ma ku temu ważny powód!

Kamil Stoch zaapelował do Polaków w bardzo ważnej sprawie! Chodzi o przyszłość wielu dzieci w Polsce

Kamil Stoch, który od dawna wspiera młodych skoczków narciarskich, z których wielu ma szansę zostać następcami jego i Adama Małysza. Od lat wiadomo o działalności klubu Eve-nement Zakopane. Ostatnio do sprzedaży trafiły kalendarze z autografem Kamila Stocha, z których dochód miał sfinansować obóz dla młodych zawodników. Niestety, kalendarze z podpisem skoczka sprzedają się słabo.

„Dla dzieciaków to niesamowite doświadczenie, była Planica, było Predazzo, więc mogą poczuć się jak kadra” - mówił skoczek narciarski, rozmawiając z portalem Interia.

Jak przekazuje serwis Pikio, kalendarze sygnowane przez Kamila Stocha można kupić na jego stronie internetowej. Fotografie w nim zawarte powstały podczas zeszłorocznego obozu w Predazzo, a zrobiła je w większości żona skoczka, Ewa Bilan-Stoch.

Ich koszt jest niewielki, a dzięki temu może za kilka lat będziemy mogli dopingować na skoczniach Europy następców Kamila Stocha, odnoszących tak wiele sukcesy jak on!

Kalendarze Kamila Stocha/strona internetowa Kamiland
Kalendarze Kamila Stocha/strona internetowa Kamiland
Kalendarze Kamila Stocha/strona internetowa Kamiland

Jak informował portal "Życie": KSIĘCIU WILLIAMOWI NIE PODOBA SIĘ POSTĘPOWANIE HARRY’EGO I MEGHAN? MIAŁ WYSŁAĆ PISMO DO BRATA. TO EFEKT PODCASTU Z SYNKIEM BYŁEJ PARY KSIĄŻĘCEJ

Przypomnij sobie: KIEDY UCZNIOWIE WRÓCĄ DO SZKÓŁ? MINISTER ZDROWIA WYPOWIEDZIAŁ SIĘ NA TEMAT DECYZJI RZĄDU. RODZICE ZASTANAWIAJĄ SIĘ, CO STANIE SIĘ PO FERIACH ZIMOWYCH

Portal "Życie" pisał również: TELEWIZJA POLSKA ZALICZYŁA KOLEJNĄ WIELKĄ WPADKĘ. CHODZI O SKOCZKÓW NARCIARSKICH I TURNIEJ CZTERECH SKOCZNI. DZIENNIKARZ POPEŁNIŁ SPORY BŁĄD

Pisaliśmy również o: NIEUSTANNIE UJAWNIANE SĄ KOLEJNE INFORMACJE NA TEMAT SZCZEPIEŃ NA KORONAWIRUSA WŚRÓD CELEBRYTÓW. POJAWIŁO SIĘ OŚWIADCZENIE PARTNERKI EDWARDA MISZCZAKA