Nie da się ukryć, że 2020 rok dla Blanki Lipińskiej pod względem uczuciowym był naprawdę intensywny i nie należał do najłatwiejszych. Autorka „365 dni” wdała się w romans z Baronem, który oficjalnie skończył się po 225 dniach, jak przypomina serwis Pudelek., w październiku 2020 roku Rozstaniu byłych partnerów towarzyszył spory szum w mediach. Wiele osób uważało, że byli kochankowie będą trzymać się od siebie z daleka.

Jednak stało się inaczej, gdyż pisarka była wielokrotnie widywana z byłym ukochanym m.in. na imprezach w Konstancinie, jeździła jego prywatnym samochodem, a nawet dostała podarunek w postaci… sporej porcji mięsa.

Internauci zastanawiają się zatem, czy doszło już do powrotu Blanki Lipińskiej i Barona.

Niektórzy użytkownicy sieci przekonują nawet, że była para miała wspólnie przywitać Nowy Rok. Dowodem na to mają być najnowsze zdjęcia obojga w mediach społecznościowych z leśnymi widokami.

Blanka Lipińska wróciła do Barona? Pisarka przekonuje, że jej Sylwester był magiczny

Blanka Lipińska wróciła jednak do domu i postanowiła stworzyć w mediach społecznościowych krótką pogadankę o ulubionym modelu samochodu. Ponadto zdradziła fanom, jak wyglądał jej Sylwester i pierwsze dni stycznia 2021 roku.

„To były piękne dni, naprawdę - pełne spokoju, miłości. Wiem, tęskniliście, wylewaliście łzy, ale już jestem. (…) Moja przygoda (...) dobiega końca, tak jak wszystko, co dobre, szybko się kończy, tak i śnieg, i góry się kończą” – powiedziała podczas nagrania na Instagramie Blanka Lipińska.

Serwis Pudelek zastanawia się, czy sprawcą tego szczęścia nie jest przypadkiem Baron. A może w życiu pisarki znalazł się nowy adorator?

Blanka Lipińska/Youtube @Superstacja
Blanka Lipińska/Youtube @Superstacja
Blanka Lipińska/Youtube @Superstacja

Jak informował portal "Życie": POGODA W POLSCE ZMIENI SIĘ W O 180 STOPNI! NAD NASZYM KRAJEM ROZCIĄGNIE SIĘ WYŻ, KTÓRY PRZYNIESIE SIARCZYSTE MROZY. GDZIE BĘDZIE NAJTRUDNIEJ

Przypomnij sobie: WZRUSZAJĄCA HISTORIA MATKI, KTÓRA BEZGRANICZNIE TĘSKNI ZA SYNEM. NIE WIDZIELI SIĘ OD 18 LAT, PONIEWAŻ KOBIETA ODDAŁA CHŁOPCA DO DOMU DZIECKA

Portal "Życie" pisał również: ADAM NIEDZIELSKI JEST NIEUGIĘTY W SPRAWIE SZCZEPIEŃ! MINISTER ZDROWIA OCZEKUJE WYJAŚNIEŃ OD REKTORA WARSZAWSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO

Pisaliśmy również o: CO CZEKA NAS W NADCHODZĄCYM, 2021 ROKU? PRZEPOWIEDNIE NA NAJBLIŻSZY CZAS NIE NAPAWAJĄ OPTYMIZMEM. CZY POWINNIŚMY SIĘ SPODZIEWAĆ NAJGORSZEGO