Ogromna większość Polaków uważa, że Irena Santor jest osobą bezdzietną. Nic bardziej mylnego, gdyż jak ustalił portal Wirtualna Polska, na który powołuje się „Super Express”, Irena Santor wiele lat temu była w ciąży i urodziła córeczkę.

Niestety, dziewczynka zmarła zaledwie dwa dni po porodzie. Redaktorzy SE podczas nagrywania swojego sztandarowego cyklu "(Nie)zapomniani. Cmentarne historie" znaleźli grób byłego męża artystki i jej maleńkiej córeczki Sylwii.

Irena Santor była żoną Stanisława Santora przez 19 lat, a para poznała się z początkiem lat 50. Przyszła diwa występowała wówczas z zespołem „Mazowsze”, nosząc nazwisko Wiśniewska. Ślub pary miał miejsce w 1958 roku, a później Irena Santor zaszła w ciążę. Na skutek komplikacji, maleńka dziewczynka, której nadano imię Sylwia zmarła. Był 6 lutego 1959 roku.

Irena Santor skrywa od lat wielką tajemnicę? Wybitna piosenkarka ma za sobą naprawdę trudne doświadczenia. Chodzi o jej maleńką córeczkę

Dziewczynka została pochowana w kwaterze dziecięcej na warszawskich Powązkach Wojskowych. Po czterech dekadach zmarł Stanisław Santor, jej ojciec (od jego śmierci minęły w tym roku 22 lata).

Niestety, śmierć dziewczynki była ogromną traumą dla Ireny Santor, która miała przejść ten czas bardzo ciężko. Załamał się także mąż piosenkarki, który był jednym z topowych skrzypków i koncertmistrzem Orkiestry Polskiego Radia i Telewizji. Mężczyzna wpadł w depresję i małżeństwo Santorów chyliło się ku upadkowi. Jednak po rozwodzie para została w dobrych relacjach.

„Do końca życia byliśmy przyjaciółmi. Lata przeżyte z moim mężem to najwspanialsze chwile i nie zamieniłabym ich na inne” – mówiła jakiś czas temu.

Dwa lata po śmierci córeczki, Irena Santor doznała poważnego wypadku samochodowego, w którym ofiarą była jej przyjaciółka, piosenkarka Ludmiła Jakubczak.

Ireny Santor los nie oszczędzał – w 2000 roku usłyszała straszną diagnozę – rak piersi. Jednak czteroletnia walka z nowotworem dała rezultaty, piosenkarka wyzdrowiała.

Na początku lat 90. Irena Santor związała się Zbigniewem Korpolewskim (+84 l.), aktorem, reżyserem przedstawień rozrywkowych. Artysta zmarł w 2018 roku, pochowano go na Powązkach Wojskowych.

Irena Santor/Youtube @Mieczysław Watza
Irena Santor/Youtube @Mieczysław Watza
Irena Santor/Youtube @Mieczysław Watza

Jak informował portal "Życie": KAMIL STOCH WYDAŁ PILNY APEL DO POLAKÓW. CZASU ZOSTAŁO BARDZO NIEWIELE I LICZY SIĘ KAŻDA MINUTA! SYTUACJA PRZYBRAŁA POWAŻNY OBRÓT. O CO CHODZI

Przypomnij sobie: EDYTA GÓRNIAK DOKONAŁA PORUSZAJĄCEGO WYZNANIA. CHODZI O JEJ BYŁEGO UKOCHANEGO. GWIAZDA NIE POZOSTAWIA ZŁUDZEŃ. 2020 ROK BYŁ DLA NIEJ PRZEŁOMOWY

Portal "Życie" pisał również: POLACY NARESZCIE ODETCHNĄ Z ULGĄ! POJAWIŁ SIĘ WAŻNY APEL ZE STRONY NFZ. CHODZI O PLANOWE ZABIEGI. POZYTYWNE INFORMACJE DLA CHORYCH

Pisaliśmy również o: BLANKA LIPIŃSKA ZNÓW ZAKOCHANA? PISARKA ZACHWYCA SIĘ PEŁNYM ROMANTYZMU SYLWESTREM. W JEJ BRZUCHU ZNÓW MAJĄ FRUWAĆ MOTYLE. CZYJA TO ZASŁUGA