Krystyna Janda to aktorka, która może cieszyć się mianem gwiazdy już od wielu lat. Obecnie popularna artystka przeżywa jesień swojego życia, która, choć dotychczas spokojna, od niedawna znalazła się w atmosferze skandalu.

Wszystko za sprawą szczepień. Przypomnijmy – szczepionki na koronawirusa, które dotarły do Polski, przeznaczone dla pracowników służby zdrowia, nieoczekiwanie trafiły częściowo do celebrytów i artystów. To z kolei oburzyło opinię publiczną, gdyż nie wszyscy medycy doczekali się panaceum, tymczasem wśród zaszczepionych poza kolejnością znaleźli się m.in. właśnie Krystyna Janda czy Radosław Pazura.

Krystyna Janda/screen Youtube @Fundacja PCPM
Krystyna Janda/screen Youtube @Fundacja PCPM

Z tej okazji oczy wszystkich zwróciły się na aktorkę starszego pokolenia. Okazało się, że zbudowała własne imperium – udało jej się zamieszkać w królewsko urządzonej willi. Sami zobaczcie!

Krystyna Janda mieszka jak królowa

Super Express zauważa, że aktorka mieszka w willi, która robi ogromne wrażenie. Jej dom pod Warszawą wszedł w posiadanie artystki 30 lat temu, a kobieta bardzo dba o wystrój.

Co ciekawe, budynek, w którym mieszka, to zabytek wybudowany przez Stanisława Gruszczyńskiego. Krystyna Janda jest kolejną osobą, która się do niego wprowadziła, nieruchomość kiedyś była także szkołą czy sklepem meblowym oraz… meliną.

Krystyna Janda. Źródło: Youtube PMilczar20
Krystyna Janda. Źródło: Youtube PMilczar20

Krystyna Janda i jej mąż doprowadzili budynek do stanu używalności, odrestaurowali go i zamieszkali.

Co ciekawe, w sypialni aktorki zmarło wiele osób – niegdyś była ona „umieralnią” szpitalu powstańczego. Jak opowiada Janda, żołnierze pochowani są na cmentarzu milanowskim.

Dom wygląda dzisiaj niesamowicie, a fani zachwycają się tym, z jakim przepychem urządziła go Krystyna Janda. Zdjęcia znajdziecie tutaj – jest co podziwiać!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: NIEUSTANNIE UJAWNIANE SĄ KOLEJNE INFORMACJE NA TEMAT SZCZEPIEŃ NA KORONAWIRUSA WŚRÓD CELEBRYTÓW. POJAWIŁO SIĘ OŚWIADCZENIE PARTNERKI EDWARDA MISZCZAKA

O tym się mówi w Polsce: KRZYSZTOF JACKOWSKI DOŚWIADCZYŁ NIESAMOWITEJ WIZJI DOTYCZĄCEJ SZCZEPIEŃ. JASNOWIDZ POTWIERDZA TO, CO MÓWIŁ WCZEŚNIEJ. POLAKOM NIE BĘDZIE ŁATWO

O tym się mówi na świecie: KSIĘCIU WILLIAMOWI NIE PODOBA SIĘ POSTĘPOWANIE HARRY’EGO I MEGHAN? MIAŁ WYSŁAĆ PISMO DO BRATA. TO EFEKT PODCASTU Z SYNKIEM BYŁEJ PARY KSIĄŻĘCEJ

Z życia gwiazd: EDYTA GÓRNIAK DOKONAŁA PORUSZAJĄCEGO WYZNANIA. CHODZI O JEJ BYŁEGO UKOCHANEGO. GWIAZDA NIE POZOSTAWIA ZŁUDZEŃ. 2020 ROK BYŁ DLA NIEJ PRZEŁOMOWY