Jak informuje portal Pomponik, Jolanta Fajkowska przyznaje, że od zawsze była nastawiona na sukces. Wiedziała, że aby dużo osiągnąć niezbędna jest ciężka praca! Czy pęd za karierą opłacił się dziennikarce?

Wiecznie w pogoni za karierą

Mama Jolanty Fajkowskiej pracowała jako nauczycielka języka polskiego, ojciec natomiast był z wykształcenia historykiem. Jak się okazuje, dziennikarka już jako mała dziewczynka wykazywała ogromne zainteresowanie sztuką oraz literaturą.

Kiedy tylko Jolanta Fajkowska miała taką możliwość, natychmiast zapisała się na kurs z języka angielskiego i bardzo szybko przeniosła się do Stanów Zjednoczonych. Dzięki pracy za oceanem mogła pomagać finansowo swoim bliskim, którzy zostali w kraju.

Znana dziennikarka pracowała także w radiu, a przez rok była prowadzącą Teleexpress. Dodatkowo bardzo dużo czasu poświęcała na podróże. Dzięki temu spotkała się z takimi osobistościami jak Dalajlama, Woody Allen czy Anthony Hopkins.

Okazuje się jednak, że kiedy nieustannie rozwijała swoją karierę zawodową, mocno ucierpiało na tym jej życie rodzinne.

Córka nieustannie tęskniła za mamą!

- Wiele osób wiedziało o tym, że jestem gotowa rzucić wszystko, by podjąć nowe wyzwania. Taki mam charakter. Jak już coś robię, to robię – wyznała dziennikarka podczas jednego z wywiadów przeprowadzonego jakiś czas temu.

Jolanta Fajkowska wiedziała, że jej kontakt z córką jest mocno ograniczony, a dziewczynka bardzo tęskni za mamą. Mimo tego dziennikarka nie zrezygnowała ze swojej kariery. Marysia postanowiła jednak wyprowadzić się z rodzinnego domu kiedy tylko osiągnęła pełnoletność.

Jak przyznaje sama dziennikarka, to właśnie wyprowadzka córki uświadomiła jej, jak wiele straciła przez ubiegłe lata. Jak sama przyznaje, obecnie nie goni już tak mocno za karierą, a zdecydowanie więcej czasu poświęca swojej rodzinie!

Jolanta Fajkowska / YouTube:  WydawnictwoBellona
Jolanta Fajkowska / YouTube: WydawnictwoBellona

Jak informował portal "Życie": NIEUSTANNIE UJAWNIANE SĄ KOLEJNE INFORMACJE NA TEMAT SZCZEPIEŃ NA KORONAWIRUSA WŚRÓD CELEBRYTÓW. POJAWIŁO SIĘ OŚWIADCZENIE PARTNERKI EDWARDA MISZCZAKA

Przypomnij sobie: ADAM NIEDZIELSKI JEST NIEUGIĘTY W SPRAWIE SZCZEPIEŃ! MINISTER ZDROWIA OCZEKUJE WYJAŚNIEŃ OD REKTORA WARSZAWSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO

Portal "Życie" pisał również: CZY SKLEPY SĄ ZOBOWIĄZANE DO PRZESTRZEGANIA GODZIN DLA SENIORÓW PODCZAS JUTRZEJSZEGO ŚWIĘTA TRZECH KRÓLI? JAK TĘ KWESTIĘ REGULUJE USTAWA