Sylwester Marzeń TVP już za nami. Minęło kilka dni i zdawałoby się, że udało się uniknąć atmosfery skandalu czy innych nieprzyjemności, jednak nic bardziej mylnego. Okazuje się, że stacja musi tłumaczyć się z zapewnianych warunków.

Przypomnijmy – w sylwestrową noc to właśnie TVP triumfowało. Stacja zgromadziła najwięcej widzów, a rekord – ponad 8 milionów – padł podczas występu Zenka Martyniuka, tuż po północy.

I choć oglądalność jasno wskazuje na ogromny sukces, to, jak podaje portal Jastrząb Post, jeden z uczestników wydarzenia postanowił opowiedzieć co nieco o kulisach i warunkach, które zapewniał organizator.

Sylwester TVP. Źródło: Youtube TVP VOD
Sylwester TVP. Źródło: Youtube TVP VOD

Uczestnik Sylwestra Marzeń opowiedział o warunkach, jakie zapewniano

Jacek Kurski nie ukrywał, jak bardzo cieszy się z faktu, że Telewizja Polska przegoniła wszelkie inne stacje telewizyjne swoim koncertem sylwestrowym. Mówił o tym podczas wywiadu z Danutą Holecką, pisał także na Twitterze.

Postanowił także wyjaśnić niejasności, które pojawiły się po wydarzeniu. Chodziło o wynajęcie osób, które brały udział w imprezie. Jednak Jacek Kurski twierdzi, że byli to zawodowi tancerze, a także tancerze-amatorzy, którzy „byli w pracy”. Tłumaczył także, że mieli oni przyłbice.

Sylwester TVP. Źródło: Youtube TVP VOD
Sylwester TVP. Źródło: Youtube TVP VOD

Z kolei uczestnik Sylwestra Marzeń twierdzi, że by móc pojawić się na wydarzeniu, należało posiadać tylko negatywny test na koronawirusa. Niestety, nie obyło się bez nieprzyjemności, tj. obecności osób pod wpływem alkoholu, zaś ochrona praktykowała przeszukiwanie torebek bez zgody widowni.

TVP postanowiło wydać oświadczenie i ujawniło, że istotnie, część osób, choć była to ich praca, spożywała alkohol. Właśnie dlatego zaczęto przeprowadzać dodatkowe kontrole, a kilku niedoszłych uczestników nie mogło wejść na teren wydarzenia.

Sylwester TVP. Źródło: Youtube TVP VOD
Sylwester TVP. Źródło: Youtube TVP VOD

Brzmi przekonująco? Wierzycie w wersję z oświadczenia? Przypomnijmy: TVP poza tym postanowiło także… wymyślić gwiazdę Sylwestra Marzeń.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: NIEUSTANNIE UJAWNIANE SĄ KOLEJNE INFORMACJE NA TEMAT SZCZEPIEŃ NA KORONAWIRUSA WŚRÓD CELEBRYTÓW. POJAWIŁO SIĘ OŚWIADCZENIE PARTNERKI EDWARDA MISZCZAKA

O tym się mówi w Polsce: KRZYSZTOF JACKOWSKI DOŚWIADCZYŁ NIESAMOWITEJ WIZJI DOTYCZĄCEJ SZCZEPIEŃ. JASNOWIDZ POTWIERDZA TO, CO MÓWIŁ WCZEŚNIEJ. POLAKOM NIE BĘDZIE ŁATWO

O tym się mówi na świecie: KSIĘCIU WILLIAMOWI NIE PODOBA SIĘ POSTĘPOWANIE HARRY’EGO I MEGHAN? MIAŁ WYSŁAĆ PISMO DO BRATA. TO EFEKT PODCASTU Z SYNKIEM BYŁEJ PARY KSIĄŻĘCEJ

Z życia gwiazd: EDYTA GÓRNIAK DOKONAŁA PORUSZAJĄCEGO WYZNANIA. CHODZI O JEJ BYŁEGO UKOCHANEGO. GWIAZDA NIE POZOSTAWIA ZŁUDZEŃ. 2020 ROK BYŁ DLA NIEJ PRZEŁOMOWY