"Jastrzab Post" donosi, że Magda Narożna powiedziała w wywiadzie rzecz, która może świadczyć o zamiarze zamążpójścia.

Podwójna mama?

Nowy partner Magdy Narożnej Krzysztof Byniak ma córeczkę, która świetnie dogaduje się z córeczką Magdy i Dawida, więc Magda Narożna zapytana przez portal, czy czuje się "podwójną mamą", potwierdziła to z uśmiechem na ustach.

Magda i Krzysztof bardzo chętnie pokazują światu na mediach społecznościowych, jak cudownie spędzają razem czas, delektując się własnym towarzystwem jak słodkim torcikiem urodzinowym.

W rozmowie z Interią, podsumowała 2020 rok i przyznała, że miała wzloty i upadki, a styczeń 2020 roku był najgorszy. Zapytana o zaręczyny z Krzysztofem stwierdziła, że nie zmieniły one wiele w ich relacji, gdyż znają się już długo i od lat byli przyjaciółmi, więc to jest coś zupełnie innego, niż zaręczyny z kimś, kogo poznaje się od zera.

zapytana z kolei o ślub stwierdziła, że na razie nie planują, a czy się pobiorą, to pokaże czas. Jak dodała, ślub mógłby popsuć jej fantastyczne relacje z Krzysztofem, więc zanim dojdzie do ślubu, muszą się jeszcze troszkę o siebie wzajemnie postarać.

[quote author=""]To pokaże czas, ale nie jest mi to w tym momencie, aż tak do końca potrzebne, bardziej cieszę się z tego, że mam partnera, który mnie wspiera w każdej sytuacji.


YouTube/Pomponik

Co o tym sądzicie? Czy ślub zawsze psuje relacje w związku?

O tym się mówi: Koronawirus w znanej sieci sklepów. Gdzie wykryto wirusa i czy to będzie kolejne ognisko koronawirusa

Zerknij tutaj: Dobra wiadomość dla seniorów. Ministerstwo Zdrowia już postanowiło o sporych zmianach w programie darmowe leki 75+. O co chodzi

Nie przegap: Wspaniała wiadomość dla fanów Agnieszko Chylińskiej. Artystka ma w zanadrzu ciekawe plany