Czy to oznacza, że TVP odnotuje rekord oglądalności trzeciego sezonu i tak jak hitowego programu z Martą Manowską w roli gospodyni? Wiele na to wskazuje, a najlepszym tego dowodem są liczne komentarze widzów, którzy przekonują, ze w przypadku wyborów seniorów do kolejnej edycji nie było przypadku.

Jak wyjaśnia serwis Plotek nowa edycja programu może zgromadzić wielomilionową publiczność przed telewizorami!

W najnowszym sezonie „Sanatorium Miłości” pojawi się tradycyjnie sześć kuracjuszek i sześciu kuracjuszy, a premiera pierwszego odcinka trzeciej edycji miała miejsce na antenie TVP 1 3 stycznia.

Tym razem cała dwunastka pojechała do Polanicy Zdroju, co stanowi nowość. Każdy senior ma nadzieję na znalezienie prawdziwej miłości w jesieni życia i duże zmiany w życiu prywatnym. Czy to się uda? Przekonamy się już wkrótce!

Trzeci sezon „Sanatorium Miłości” może okazać się wielkim hitem! Widzowie oczarowani bohaterami nowej edycji programu

W pierwszym odcinku sezonu mogliśmy poznać bohaterów, którzy otwarcie opowiedzieli o swoim życiu. Nie brakowało wzruszeń, gdy mówili o utracie ukochanych osób, złym losie czy chorobach.

Pani Halina niemal od razu podbiła serca widzów swoim poczuciem humoru i dystansem do siebie. Okazuje się, że kobieta jeździ na motocyklu. Powodem jej rozstania z mężem był nałóg alkoholowy. Później zdarzyło się jej jeszcze kilka przelotnych znajomości, ale nie ukrywa, że jest gotowa na miłość.

Szczególną uwagę widzów przykuli również Teresa i Andrzej. Seniorka pojawiła się w programie, przylatując aż z dalekiej Kanady, gdzie mieszkała przez trzy dekady. Okazuje się, że do udziału w show namówiła ją wróżka.

Kobieta ma talent malarski, a z byłym mężem ma złe wspomnienia, gdyż nie wierzył w nią. Andrzej przekonywał, że jest mężczyzną w sile wieku i zwraca uwagę na wygląd.

„Zleciały się do programu kolorowe kwiaty. Zapowiada się plejada ciekawych osobowości” – to tylko jeden z komentarzy, który pojawił się w sieci po emisji odcinka. Będzie hit?

Sanatorium Miłości/Facebook @sanatoriummiloscitvp
Sanatorium Miłości/Facebook @sanatoriummiloscitvp
Sanatorium Miłości/Facebook @sanatoriummiloscitvp

Jak informował portal "Życie": BYŁ JEDNYM Z NAJBARDZIEJ LUBIANYCH PREZENTERÓW TELEWIZYJNYCH. NAGLE SŁUCH PO NIM ZAGINĄŁ. NIKT NIE WIE, ŻE OSTATNIE LATA ŻYCIA SPĘDZIŁ JAKO BEZDOMNY

Przypomnij sobie: SKRYWANE PRZEZ LATA FAKTY O TADEUSZU BROSIU WŁAŚNIE UJRZAŁY ŚWIATŁO DZIENNE. NIKT NIE WIEDZIAŁ O TYM, ŻE JEGO OSTATNIE LATA WYGLĄDAŁY TAK ZATRWAŻAJĄCO

Portal "Życie" pisał również: KATARZYNA CICHOPEK WRAZ Z RODZINĄ SPĘDZIŁA SYLWESTRA W POLSKICH GÓRACH. OPUBLIKOWANE FOTKI ROBIĄ PRAWDZIWY SZAŁ, FANI SĄ WRĘCZ ZACHWYCENI

Pisaliśmy również o: OGROMNE NIEPOROZUMIENIE MIĘDZY WILLIAMEM ORAZ HARRYM. BRYTYJCZYCY SĄ MOCNO ZASKOCZENI ICH POSTAWĄ. KŁÓTNIE MIĘDZY BRAĆMI TRWAJĄ OD MIESIĘCY