Dawid Narożny to jeden z założycieli oraz były członek zespołu Piękni i Młodzi. Na początku 2020 roku w grupie doszło do rozłamu. Dawid oraz jego była żona, Magdalena Narożna, deklarowali, że mimo rozstania w ich formacji nie będzie zmian.

Niestety, okazało się, że emocje wzięły górę i tuż po Nowym Roku doszło do rękoczynów między byłymi małżonkami a ich obecnymi partnerami. Zrobiło się o nich głośno, a już kilka dni później Dawid Narożny został wyrzucony z Pięknych i Młodych.

Wygląda jednak na to, że całkiem dobrze sobie radzi solo, ponadto znajduje sporo czasu dla nowej rodziny. Jak spędził święta?

Święta Bożego Narodzenia u Dawida Narożnego

Portal Gazeta Współczesna zauważa, że Dawid Narożny w tym roku spędził nietypowe święta. Po raz pierwszy miał okazję obchodzić ten okres z nową partnerką, Joanną, a także synkiem – Marcelem.

Obecnie były lider oraz założyciel Piękni i Młodzi stara się rozwinąć skrzydła jako muzyk solowy i skupia się mocno na swoim życiu zawodowym oraz rodzinie.

Mały Marcel, syn Dawida Narożnego i Joanny, przeżył właśnie swoje pierwsze święta. Rodzice zapewnili mu dużo ciepła i miłości, a na wspólnych fotkach maluszek wygląda na bardzo szczęśliwego.

Dawid nie omieszkał pokazać fotki synka przebranego w strój świętego Mikołaja. Na jego Instagramie znalazło się także miejsce na wykon kolędy oraz fotki z wyjazdu na narty w Góry Orlickie.

Wygląda na to, że były mąż Magdy Narożnej jest teraz naprawdę szczęśliwy!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: WIELBICIELI "SANATORIUM MIŁOŚCI" CZEKA SEZON PEŁEN EMOCJI. NIE ZABRAKNIE WZRUSZEŃ I MIŁOŚCI. ZWIASTUN TRZECIEJ EDYCJI PROGRAMU ZDRADZA WIELE

O tym się mówi w Polsce: WICEMINISTER ZDROWIA WALDEMAR KRASKA WYJAWIŁ PRAWDĘ DOTYCZĄCĄ SENIORÓW. NA CO POWINNY BYĆ PRZYGOTOWANE OSOBY PO 60. ROKU ŻYCIA

O tym się mówi na świecie: ŻONA DONALDA TRUMPA POCHWALIŁA SIĘ UDEKOROWANYM ŚWIĄTECZNIE DOMEM. DEKORACJE NA BOGATO I KILKADZIESIĄT CHOINEK ROBIĄ WRAŻENIE [ZDJĘCIA]

Z życia gwiazd: MEGHAN MARKLE POWAŻNIE POKŁÓCIŁA SIĘ Z HARRYM W TRAKCIE ŚWIĄT? ZAGRANICZNE MEDIA NIE MAJĄ WĄTPLIWOŚCI. WIADOMO, O CO POSZŁO MAŁŻONKOM