Program „Rolnik szuka żony” wciąż nie przestaje zaskakiwać. Widzowie bacznie oglądają perypetie uczestników oraz ich próby znalezienia drugiej połówki. Niektórym się to udało, inni nawet po udziale w show zostali sami i wciąż czekają, aż los się do nich uśmiechnie.

Podczas świątecznego odcinka „Rolnika” ekipa postanowiła przygotować niezłą gratkę dla widzów. Prowadząca Marta Manowska odwiedziła wszystkie pary z dotychczasowych edycji programu, by sprawdzić, jak im się razem żyje.

Magda i Kuba z "Rolnik szuka żony". Źródło: Youtube Rolnik szuka żony
Magda i Kuba z "Rolnik szuka żony". Źródło: Youtube Rolnik szuka żony

Jedną z nich byli także Magda i Kuba. Jak zauważa Pudelek, zdaniem internautów ich uczucie jest niesamowicie sztuczne. Czy aby na pewno łączy ich coś więcej?

Czy Magda i Kuba z programu „Rolnik szuka żony” faktycznie się kochają?

Magda wzięła udział w ostatniej, siódmej edycji „Rolnika”. To właśnie tam poznała swojego kandydata, Kubę, który stał się jej partnerem po zakończeniu emisji. Przypomnijmy – zaprosiła do siebie Mateusza, Adama oraz Pawła, ale żaden z kandydatów nie przypadł jej do gustu. Wtedy skontaktowała się z Kubą, którego wcześniej pominęła.

Magda i Kuba z "Rolnik szuka żony". Źródło: Youtube Rolnik szuka żony
Magda i Kuba z "Rolnik szuka żony". Źródło: Youtube Rolnik szuka żony

Teraz Magda i Kuba spotykają się, a Marta Manowska dowiedziała się, że planują wspólnie zamieszkać, być może już na samym początku 2021 roku, oraz założyć rodzinę. Jednak widzowie są pełni wątpliwości, jeśli chodzi o ich związek.

Zdaniem widzów programu ich relacja jest „sztuczna”, nie widzą, by uczestnicy się kochali. Zauważają, że Kuba sprawia wrażenie osoby nieszczerej, „jak aktor wynajęty do programu”.

Zgadzacie się z tymi opiniami czy macie inne spostrzeżenia?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: WIELBICIELI "SANATORIUM MIŁOŚCI" CZEKA SEZON PEŁEN EMOCJI. NIE ZABRAKNIE WZRUSZEŃ I MIŁOŚCI. ZWIASTUN TRZECIEJ EDYCJI PROGRAMU ZDRADZA WIELE

O tym się mówi w Polsce: WICEMINISTER ZDROWIA WALDEMAR KRASKA WYJAWIŁ PRAWDĘ DOTYCZĄCĄ SENIORÓW. NA CO POWINNY BYĆ PRZYGOTOWANE OSOBY PO 60. ROKU ŻYCIA

O tym się mówi na świecie: ŻONA DONALDA TRUMPA POCHWALIŁA SIĘ UDEKOROWANYM ŚWIĄTECZNIE DOMEM. DEKORACJE NA BOGATO I KILKADZIESIĄT CHOINEK ROBIĄ WRAŻENIE [ZDJĘCIA]

Z życia gwiazd: MEGHAN MARKLE POWAŻNIE POKŁÓCIŁA SIĘ Z HARRYM W TRAKCIE ŚWIĄT? ZAGRANICZNE MEDIA NIE MAJĄ WĄTPLIWOŚCI. WIADOMO, O CO POSZŁO MAŁŻONKOM