Jak doskonale wiemy, podczas pandemii koronawirusa wiele osób ma poważne problemy ze swoimi finansami. Niestety, lockdown spowodował, że wiele firm było zmuszonych mocno zredukować etaty, lub też całkowicie zrezygnować z działalności.

Pandemia mocno odbiła się na budżecie wielu osób

Okazuje się jednak, że nie wszyscy mają powody do zmartwień o swoje finanse. Gwiazdy radzą sobie świetnie, szczególnie w mediach społecznościowych, które dają im niesamowite możliwości zarobków. Kwoty, jakie otrzymują najpopularniejsze polskie gwiazdy przyprawiają o zawrót głowy!

Wiele osób medialnych decyduje się na upublicznianie swojego życia prywatnego w mediach społecznościowych. Jak się okazuje, daje im to możliwości niesamowitego zarobku. Gwiazdy najczęściej decydują się na reklamowanie produktów od znanych marek.

Niesamowite zarobki!

Jak informuje portal Super Express, kwoty jakie otrzymują gwiazdy za niektóre posty przyprawiają o zawrót głowy. Małgorzata Socha zdecydowała się na zareklamowanie na swoim Instagramie wybielacza do zębów, książki, golarki oraz słodyczy i kremów. To pozwoliło jej zarobić około 75 tysięcy złotych!

Barbara Kurdej – Szatan postawiła natomiast na reklamę książek, zegarków, gry oraz szczoteczki do zębów. Dzięki temu jej budżet wzbogacił się o 50 tysięcy złotych! Tylko o 10 tysięcy mniej zarobiła Joanna Koroniewska, która reklamowała kosmetyki oraz suplementy diety i zabawki!

Nie da się więc ukryć, że gwiazdy w łatwy i szybki sposób mogą nieźle zarobić, nawet w czasie pandemii! Wiele osób może tylko pomarzyć o takich zarobkach, w tak krótkim czasie!

Jak informował portal "Życie": W SYLWESTRA MOŻEMY DOSTAĆ MANDAT? MINISTER ZDROWIA ADAM NIEDZIELSKI WYJAŚNIA, JAKIE PRAWA MA POLICJA I CZEMU MAJĄ SŁUŻYĆ OBOSTRZENIA

Przypomnij sobie: WŁAŚCICIELE HOTELI NA PODHALU NIE PODDAJĄ SIĘ PANUJĄCYM OBOSTRZENIOM. RAZ PO RAZ WYMYŚLAJĄ CORAZ BARDZIEJ KREATYWNE SPOSOBY, ABY OBEJŚĆ ZAKAZY

Portal "Życie" pisał również: PREZYDENT WARSZAWY ZAAPELOWAŁ DO WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW STOLICY! RAFAŁ TRZASKOWSKI MA NADZIEJĘ, ŻE JEGO SŁOWA WEŹMIE DO SERCA WIELE OSÓB