Wszyscy Polacy doskonale pamiętają serial „Na dobre i na złe”, który od samego początku emisji zdobył ogromną popularność. Nie da się ukryć, że widzowie dokładnie śledzili losy serialowych bohaterów, jednak szczególną uwagę poświęcali rodzinie Walickich.

Kto pamięta młodego aktora?

Małżeństwo doktora Bruna Walickiego i jego żony Elżbiety niejednokrotnie podczas serialu przechodziło poważne kryzysy. Para miała bowiem dużo problemów, zarówno osobistych, jak i związanych z finansami. Serialowe małżeństwo wychowywało także trójkę dzieci: Agnieszkę (którą zagrała Karolina Borkowska), Pawła ( w jego rolę wcielił się właśnie Jan Prosiński) oraz Stasia.

Jak informuje portal Plejada, Jan Prosiński dość szybko zdecydował się jednak na rezygnację z udziału w nagraniach do serialu. Aktor chciał bowiem spróbować swoich sił z drugiej strony kamery. Młody chłopak wziął udział w 161 odcinkach znanego serialu. Co dalej stało się z jego karierą?

Jan Prosiński spełnia się po drugiej stronie kamery!

Jak się okazuje, w 2007 roku Jan Prosiński został absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Teatralnej i Telewizyjnej w Łodzi, na wydziale operatorskim. Co więcej, jego sukcesy jako operatora kamery są dość interesujące.

Jak możemy przeczytać na stronie Jana Prosińskiego, nieustannie pracuje on z Muzeum Powstania Warszawskiego, dla którego zrealizował już około tysiąca nagrań. Dodatkowo pod jego kierownictwem powstawały różnorodne filmy dokumentalne oraz reportaże, a także zdjęcia reklamowe.

Okazuje się, że mężczyzna pracuje nie tylko na terenie naszego kraju, ale także w Tajlandii, Włoszech, Indiach, Hiszpanii, na Ukrainie i Węgrzech, w Szwajcarii, USA, Wielkiej Brytanii czy Niemczech.

Nie da się więc ukryć, że Jan Prosiński ma ogromny talent, realizował bowiem reklamy dla takich gigantów jak Wólczanka, Apart czy Lidl. Mężczyzna świetnie odnalazł się więc po drugiej stronie kamery!

Jak informował portal "Życie": INFORMACJA PRZEKAZANA PRZEZ PREMIERA DAJE NAM OGROMNĄ NADZIEJĘ! MATEUSZ MORAWIECKI ZAPOWIADA, ŻE NIEBAWEM WSZYSTKO SIĘ ZACZNIE

Przypomnij sobie: DONALD TUSK PRZEKAZAŁ NA AUKCJĘ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY COŚ WYJĄTKOWEGO. ZA ILE ZOSTANIE WYLICYTOWANY WAŻNY DLA POLITYKA PRZEDMIOT

Portal "Życie" pisał również: TO JUŻ 6 LAT ODKĄD ANNY PRZYBYLSKIEJ NIE MA Z NAMI! W SIECI POJAWIŁO SIĘ WZRUSZAJĄCE NAGRANIE WPROST ZE SZPITALA. TRUDNO NIE URONIĆ ŁEZ