Edyta Jungowska rolą w "M jak miłość" zaskarbiła sobie sympatię Polaków i ogromną popularność. Przed laty jej sympatyczna postać była jedną z ulubionych w całym serialu.

Wydawałoby się, że aktorka miała wszystko i pozostało jej tylko poprowadzić swoją karierę w odpowiednim kierunku - była już znana i lubiana, więc zdawało się to nietrudne.

Tymczasem ona... zniknęła. Nikt nie wiedział, dlaczego.

Edyta Jungowska. Źródło: Youtube audioteka
Edyta Jungowska. Źródło: Youtube audioteka

Edyta Jungowska - dlaczego zniknęła z mediów i czym się teraz zajmuje?

Aktorka, która grała siostrę Bożenkę w "Na dobre i na złe", niemal całkiem zniknęła. Część fanów poważnie martwiła się o zawsze uśmiechniętą Edytę Jungowską. Co się stało?

Okazuje się, że aktorka, która jest absolwentką Akademii Teatralnej, najpierw przeszła ciężką drogę, by wyzbyć się łatki "aktorki charakterystycznej". Początkowo najczęściej pojawiała się w Teatrze TV i Kabarecie Olgi Lipińskiej.

W 2000 roku otrzymała angaż do "Na dobre i na złe" jako siostra Bożenka. Wówczas miała już 34 lata.

W 2006 roku związała się zawodowo z Radiem Zet. Co niektórzy pamiętają jeszcze jej rolę z "2XL" z 2013 roku. Po zakończeniu zdjęć do serialu Edyta Jungowska zniknęła z mediów.

Edyta Jungowska. Źródło: Youtube eKabaretTV
Edyta Jungowska. Źródło: Youtube eKabaretTV

Plejada zauważa, że fani snuli domysły i martwili się o swoją ulubienicę. Aktorka tymczasem poczuła, że potrzebuje przerwy od mediów. Skupiła się na rodzinie.

Obecnie Edyta Jungowska zajmuje się dubbingiem oraz prowadzeniem wydawnictwa "Jung-Off-Ska". Wydała książki Astrid Lindgren w formie audiobooków, co przyniosło jej nagrodę Bestsellerów Empiku.

W 2019 roku Edyta Jungowska przypomniała o sobie rolą w "Ojcu Mateuszu", wystąpiła w odcinku "W zdrowym ciele". Wciąż ma ten urok, który przed laty zachwycił widzów! Nie możemy się już doczekać następnych ról aktorki!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: TO DWA LATA, ODKĄD NIE MA Z NAMI WAŻNEJ KOBIETY TELEWIZJI POLSKIEJ. CHOĆ BYŁA SZEFOWĄ REDAKCJI TVP TO ZNANA BYŁA PRZEZ ZWIĄZEK Z DANIELEM OLBRYCHSKIM

O tym się mówi w Polsce: JEST NOWA DECYZJA POLSKICH WŁADZ, KTÓRA WPŁYNIE NA PODRÓŻE POLAKÓW. WSZYSTKO W TROSCE O ZDROWIE I BEZPIECZEŃSTWO OBYWATELI. ZMIANA OD WTORKU

O tym się mówi na świecie: NIEZWYKŁE ZJAWISKO NA NIEBIE. OSTATNI RAZ MOŻNA JE BYŁO ZOBACZYĆ PRAWIE 800 LAT TEMU. JUŻ DZIŚ NA NIEBIE POJAWI SIĘ GWIAZDA BETLEJEMSKA. O CO CHODZI

Z życia gwiazd: JASNOWIDZ JACKOWSKI RADZI, W JAKI SPOSÓB W 2021 ROKU ZATRZYMAĆ PRZY SOBIE JAK NAJWIĘCEJ PIENIĘDZY. JEGO WIZJE NIE NAPAWAJĄ OPTYMIZMEM