Nie ulega żadnej wątpliwości, że Katarzyna Cichopek już zawsze będzie się nam kojarzyć z rolą Kingi z serialu „M jak miłość”. Znana aktorka nie ogranicza się jednak i obecnie realizuje wiele różnorodnych projektów.

Czy aktorce podoba się nowa praca?

Jak doskonale wiemy, trzy miesiące temu Katarzyna Cichopek została jedną z prowadzących program „Pytanie na śniadanie”. W popularnej śniadaniówce występuje u boku Macieja Kurzajewskiego. Okazuje się, że para bardzo przypadła do gustu widzom TVP. Co natomiast o pracy w popularnym programie śniadaniowym mówi sama aktorka?

Podczas ostatniego wywiadu, którego Katarzyna Cichopek udzieliła dla portalu „Jastrząb Post” wyznała, w pracy panuje wspaniała atmosfera, a wszyscy nieustannie się wspierają i dobrze sobie życzą. Co więcej, aktorka wyznała, że praca ta jest dla niej bardzo rozwijająca, bowiem nieustannie musi obcować ze specjalistycznymi artykułami, aby być w pełni przygotowana do nagrań.

Kasia Cichopek bardzo angażuje się w pracę!

Co więcej, aktorka przyznała, że niejednokrotnie już zarwała noc, bowiem stres przed nagraniem nie pozwolił jej zasnąć.

- Zawsze się stresuję i to już się chyba nie zmieni. Ja nie śpię w nocy. Ustawiam trzy budziki na wypadek, gdyby któryś wysiadł i nie zadzwonił. Nie ufam do końca telefonom. Budzę się co godzinę i sprawdzam. Jestem jedną z pierwszych, która przyjeżdża na plan – opowiadała aktorka w wywiadzie z dziennikarzami „Jastrząb Post”.

Okazuje się więc, że Kasia Cichopek bardzo mocno zaangażowała się w swoją nową pracę. A jak Waszym zdaniem aktorka wypada w roli prowadzącej?

Jak informował portal "Życie": ZNANA PIOSENKARKA PRZEŻYWA BARDZO TRUDNE CHWILE. RENI JUSIS POINFORMOWAŁA O SWOJEJ STRACIE. FANI ŚLĄ KONDOLENCJE

Przypomnij sobie: NIEZWYKŁE ZJAWISKO NA NIEBIE. OSTATNI RAZ MOŻNA JE BYŁO ZOBACZYĆ PRAWIE 800 LAT TEMU. JUŻ DZIŚ NA NIEBIE POJAWI SIĘ GWIAZDA BETLEJEMSKA. O CO CHODZI

Portal "Życie" pisał również: ZNANA AKTORKA DZIELI SIĘ SWOIM SZCZĘŚCIEM Z FANAMI! JAK SYNOWIE ANETY ZAJĄĆ DOGADUJĄ SIĘ Z JEJ NOWYM WYBRANKIEM SERCA