Aneta Zając przyszła na świat 19 kwietnia 1982 roku w Warszawie. Swoją przygodę ze sztuką zaczynała już jako mała dziewczynka, bowiem była jedną z solistek w zespole „Fasolki”.

Aktorka mocno angażowała się w rozwój swojej kariery

Jako uczennica liceum dodatkowo udzielała się w Teatrze Buffo, gdzie realizowała się w zajęciach z tańca nowoczesnego oraz akrobatyki. Jest absolwentką szkoły muzycznej I stopnia im. Fryderyka Chopina w Warszawie, oraz PWSFTviT w Łodzi.

Swoją karierę aktorką rozpoczęła z 2002 roku w serialu „Na dobre i na złe”. Jednak najbardziej rozpoznawalna jest jej rola w serialu „Pierwsza Miłość”.

Niestety, w życiu prywatnym aktorki do tej pory nie układało się tak dobrze, jak w jej karierze. Od 2005 roku Aneta Zając była związana z Mikołajem Krawczykiem. Owocem miłości pary są bliźniacy – Robert i Michał. Niestety związek nie przetrwał próby czasu i od 2012 roku aktorka samotnie wychowywała chłopców.

Życie aktorki wreszcie się ułoży?

Jak jednak informuje portal Pomponik, niedawno wszystko się zmieniło! Aktorka pochwaliła się ostatnio, że jest szczęśliwa u boku swojego nowego partnera. Teraz opublikowała natomiast zdjęcie, na którym widać, że jej synowie idealnie dogadują się z nowym wybrankiem mamy.

- Gotują, a ja mam wolne – podpisała opublikowane zdjęcie.

Czy zatem w życiu Anety Zając zagości od teraz słońce i wszystko zacznie się układać? Fani mają nadzieję, że w święta wydarzy się coś niesamowitego w życiu aktorki. Czy nowy partner poprosi ją o rękę?

Jak informował portal "Życie": ZNANA PIOSENKARKA PRZEŻYWA BARDZO TRUDNE CHWILE. RENI JUSIS POINFORMOWAŁA O SWOJEJ STRACIE. FANI ŚLĄ KONDOLENCJE

Przypomnij sobie: WAŻNY APEL DUCHOWNEGO Z KRAKOWA! KSIĄDZ APELUJE O ZDROWY ROZSĄDEK I ZREZYGNOWANIE Z UDZIAŁU W TEGOROCZNEJ PASTERCE

Portal "Życie" pisał również: PREZYDENT DA PRZYKŁAD SWOIM RODAKOM? CZY ANDRZEJ DUDA PRZYJMIE W NAJBLIŻSZYM CZASIE SZCZEPIONKĘ NA KORONAWIRUSA

Z życia gwiazd: KSIĘŻNA KATE I KSIĄŻĘ WILLIAM ZDECYDOWALI SIĘ NA WYJĄTKOWY GEST Z OKAZJI BOŻEGO NARODZENIA. TO ŚWIĄTECZNA NIESPODZIANKA DLA DROGICH PARZE OSÓB