Nie da się ukryć, że już niebawem Polacy będą mieli możliwość zaczepienia się szczepionką na koronawirusa. Ile osób zdecyduje się na takie szczepienie i czy jest wśród nich prezydent Andrzej Duda?

Władysław Kosiniak - Kamysz zabrał głos na temat szczepień

Jak informuje portal Biznes Info, ostatnio gościem programu „Fakty po Faktach: był szef partii PSL – Władysław Kosiniak – Kamysz. Podczas rozmowy podjęty został temat szczepień. Lider PSL z całą pewnością oznajmił, że gdy tylko będzie taka możliwość to przyjmie szczepionkę na koronawirusa.

Co więcej, Władysław Kosiniak – Kamysz stwierdził, że w ostatnim czasie wątpliwości, co do szczepień miał prezydent Andrzej Duda. Lider PSL wyznał, że osobiście może jechać i zaszczepić Andrzeja Dudę, aby ograniczyć rozsiewanie się fake newsów.

Jak się okazuje, Władysław Kosiniak – Kamysz opublikował na Twitterze post, w którym wprost zapytał prezydenta czy ten zamierza się szczepić. Andrzej Duda wyznał, że patrzy na szczepienia ogólnospołecznie i jako ozdrowieniec nie musi się jak najszybciej szczepić.

Co na to prezydent?

Lider PSL postanowił jednak nie odpuszczać i podkreślił, że niezbędny jest przykład z góry, aby jak najwięcej Polaków odważyło się na szczepienie przeciwko koronawirusowi.

- Zdaniem Ekspertów ozdrowieńcy powinni być szczepieni w ostatniej kolejności. Oczywiście ja także się poddam szczepieniu. Pozdrawiam! Miłego wieczoru! – odpisał Andrzej Duda.

Przypomnijmy, że prezydent Andrzej Duda został zakażony koronawirusem w październiku. Zakażenie przeszedł jednak bardzo łagodnie i po kwarantannie wrócił do pracy.

Jak informował portal "Życie": ZNANA PIOSENKARKA PRZEŻYWA BARDZO TRUDNE CHWILE. RENI JUSIS POINFORMOWAŁA O SWOJEJ STRACIE. FANI ŚLĄ KONDOLENCJE

Przypomnij sobie: ANDRZEJ DUDA POGRĄŻONY W GŁĘBOKIM SMUTKU. PREZYDENT ZDRADZIŁ POWÓD SWOJEGO STANU W INTERNECIE. OSTATNIE DNI TO DLA NIEGO NIEZWYKLE TRUDNY CZAS

Portal "Życie" pisał również: PRZYKRA WIADOMOŚĆ DLA MIŁOŚNIKÓW KULTOWYCH TELETURNIEJÓW W POLSCE. JEDNEGO Z NAJLEPSZYCH UCZESTNIKÓW NIE MA JUŻ POŚRÓD NAS. FANI POGRĄŻENI W ŻAŁOBIE